Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że ostatnio mnie nie ma ale braki czasu, święta i problemy życiowe nie ułatwiają życia. Będzie lepiej i dopiekę paru osobom :argggg-min:

W tym mistrzowi Paint'a :)

 

Wracając do tematu:

http://jerkbait.pl/topic/135319-wniosek-o-odwołanie-całego-zarządu-pzw/#entry2687796

Zobaczcie podpisy z jakich są okręgów i porównajcie jakie zostały wysiudane w poprzednich wyborach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy miękka polityka rodem z fejsbunia.

Nie miał Teodor jaj, by zakończyć ten cały postkomunistyczny cyrk, to teraz go komuchy dojadą, a my, wędkarze cofniemy się do lat 90tych. Bynajmniej nie do rybostanu z tamtych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/202809/60/posiedzenie_zarzadu_glownego_pzw__marzec_2020

 

Cytat

Po dyskusji kol. T.Rudnik przedstawił wniosek o podjęcie uchwały w sprawie stanowiska Zarządu Głównego PZW w sprawie wniosku z dn. 20.12.2019 r. dot. zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW. Członkowie Zarządu Głównego uznając wniosek z dnia 20 grudnia 2019 r. za bezzasadny i sprzeczny z § 16 ust.7, § 18 ust. 6 , § 20 ust. 2, 3, 4 i 5 i § 32, podjęli uchwałę o odmowie zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj jakieś Łysol z tego forum "oby nie było że z Jukej" wysłał mi petycje na priv ??? 

Niestety nie czytałem i nie podpisuje. Dzisiaj wykupuje składki PZW w sumie nie wiem po co i ile razy będę. Ale koło Przynętą Suchy Las jest bardzo ambitne i prężne i to mi się podoba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam te wszystkie historie mam w dupie. Stary działacz myśli, że mu się należy, bo się narobił, z ryjem w samogonie przy okazji, a młodszy uważa, że staremu się nie należy, bo on zrobi to samo lepiej. I ciumka, przy okazji, jakąś rudą na myszach. Jakby tych wszystkich działaczy zrównać do jednego wieku i postawić im jeden problem, to śpiewaliby podobnie.

Różnica polega na tym, że ci starzy mogli się spotkać tylko z ostracyzmem kolegów, a ci nowi robią One man show i zbierają lajki, pindoląc złotouste głupoty.

Dla mnie ten cały syf to myślowe odchody. Coś jak ideologia brzan na pellet, które równie dobrze żarłyby sprasowane kupy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na PZW
  • Administrator

Na YT uaktywnił się jakiś koleś co ciagle chyba ciśnie PZW. Na fejsie go wszędzie pełno niczym Lewandowskiego po strzeleniu kolejnej bramki

Szczere szkoda mi czasu aby go sluchać i oglądać, czy ktoś wie o co mu chodzi dokładnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT uaktywnił się jakiś koleś co ciagle chyba ciśnie PZW. Na fejsie go wszędzie pełno niczym Lewandowskiego po strzeleniu kolejnej bramki
Szczere szkoda mi czasu aby go sluchać i oglądać, czy ktoś wie o co mu chodzi dokładnie? 
Jeszcze jakbyś napisał o kogo chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, elvis napisał:
29 minut temu, Grendziu napisał:
Na YT uaktywnił się jakiś koleś co ciagle chyba ciśnie PZW. Na fejsie go wszędzie pełno niczym Lewandowskiego po strzeleniu kolejnej bramki
Szczere szkoda mi czasu aby go sluchać i oglądać, czy ktoś wie o co mu chodzi dokładnie? 

Jeszcze jakbyś napisał o kogo chodzi?

Nie wierzę, że Ty nie wiesz... 

Wszędzie go pełno na grupach FB, uwaga, nie oglądałem ani sekundy, stąd moje pytania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten co chce obalić pzw i zrobić stowarzyszenie wędkarzy. Chce by ludzie zebrali się w grupę i nic więcej. Zero planu, zero niczego z jego strony. Mialem z nim gdzieś wymianę zdań. Dla mnie debil...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...