Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Arunio komentarze pod filmem są najlepsze. Ludzie w większości nie mają pojęcia o czym piszą. Wody Opola są jednymi z najlepszych w kraju, a Ci ciągle, że nie ma ryb.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Splot napisał:

Arunio komentarze pod filmem są najlepsze.

Czasem się zastanawiam co ile minut musi być branie by te ryby uznano za że są. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Splot napisał:

Arunio komentarze pod filmem są najlepsze. Ludzie w większości nie mają pojęcia o czym piszą. Wody Opola są jednymi z najlepszych w kraju, a Ci ciągle, że nie ma ryb.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

12 godzin temu, ArekH napisał:

Czasem się zastanawiam co ile minut musi być branie by te ryby uznano za że są. 

A nie mogłoby być lepiej? 

Stary, przedwniony regulamin nieadekwatny do rzeczywistości, zero walki z kłusownictwem. 

Ani PZW, ani nikt inny z kłusolami nie da rady wg mnie. Ja szczerze coraz częściej myślę o zdaniu wody, bo mam dość walki ze złodziejami i robienie z siebie durnia, wydając kasę na nowe ryby dla kłusowników. Zarybimy po średnio 5tys co roku na 11ha od 5lat, a ryb jest  coraz mniej. 

Robimy z siebie debili, bo jesteśmy bezsini w walce z klusownikami, czy tymi na legalu z wędką, czy przybyszami nielegalnymi z pola i lasu. 

Samo zarybianie wody daje mi większą satysfakcję niż łowienie, ale potem już się tylko wqur.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

 

A nie mogłoby być lepiej? 

Stary, przedwniony regulamin nieadekwatny do rzeczywistości, zero walki z kłusownictwem. 

Ani PZW, ani nikt inny z kłusolami nie da rady wg mnie. Ja szczerze coraz częściej myślę o zdaniu wody, bo mam dość walki ze złodziejami i robienie z siebie durnia, wydając kasę na nowe ryby dla kłusowników. Zarybimy po średnio 5tys co roku na 11ha od 5lat, a ryb jest  coraz mniej. 

Robimy z siebie debili, bo jesteśmy bezsini w walce z klusownikami, czy tymi na legalu z wędką, czy przybyszami nielegalnymi z pola i lasu. 

Samo zarybianie wody daje mi większą satysfakcję niż łowienie, ale potem już się tylko wqur.... 

 

Grendziu ja tego w ogóle nie poruszam. Mój komentarz dotyczył tylko rzekomo bezrybnych wód Opolszczyzny. Tylko dziwnym trafem jeździ na te wody duża cześć wędkarzy okręgu katowickiego i dolnośląskiego.

To jak wygląda ochrona wód i sposób zarządzania okręgiem oraz całym stowarzyszeniem to inna kwestia i do obydwu mam delikatnie mówiąc negatywny stosunek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Grendziu ja tego w ogóle nie poruszam. Mój komentarz dotyczył tylko rzekomo bezrybnych wód Opolszczyzny. Tylko dziwnym trafem jeździ na te wody duża cześć wędkarzy okręgu katowickiego i dolnośląskiego.

To jak wygląda ochrona wód i sposób zarządzania okręgiem oraz całym stowarzyszeniem to inna kwestia i do obydwu mam delikatnie mówiąc negatywny stosunek.

Michał ja nie do Ciebie, tylko tak ooo. 

A tym bardziej nie do Pani Eli???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To chyba jeden z bardziej merytorycznych filmów Lucjana, ale jak zwykle brak konkretnych rozwiązań, rządnych pomysłów i blisko godzina bicia piany. Nie ustrzegł się również szeregu błędów i jak zwykle pomówień i oskarżeń bez dowodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, cenię, że ktoś działa, podejmuje wyzwania, chce coś zrobić i medialnie pokazuje się, jako reformator.
Ale jak widzę sposób w jaki to ostatnio podają, to przeraża mnie ta skala oskarżeń, chamstwa, szkalowania itd.
Zamiast merytorycznej wypowiedzi i podania planu co trzeba zrobić (warto wskazać, kto ma być wykonawcą), to tylko wytykanie sobie błędów i oskarżenia.
Niestety, w kilku przypadkach, po 5-10 minutach oglądania filmu, wyłączałem go z przekonaniem, że nie warto, w tej postaci nie chce mi się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...