Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz wysłuchałem mądrych głów o dziadostwie w PZW (nie oceniam czy tak jest czy nie) i o potrzebnych zmianach (nie oceniam czy słuszne czy nie). I kolejny raz "ale ja nie startuję w żadnych wyborach". I tak mają wszystkie mądre głowy. To kto ma stratować? Kto ma reformować? 

Byłem członkiem kilku kół i podczas wyborów było zawsze tak samo, przychodziło kilka-kilkanaście procent członków. Chętnych do zajęcia jakiekolwiek funkcji brak, oczywiście nie mówię o tych co byli wybrani w poprzednich wyborach, oni bardzo często zgadzają się bo nie ma nikogo innego chętnego, a ktoś musi pracować w kole.

Jak pięknie ma w opisie @Ostap "WEŹMY SIĘ I ZRÓBCIE"

Muszę iść nad wodę ?

Edytowane przez Splot
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst to Daniel wymyślił ale spodobał mi się fchuj wink.png


Ja cały czas się zastanawiam czy opłacać czy nie. U mnie niestety to inna bajka bo 400 to najbiedniej będzie za opłatę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ostap napisał:

Ten tekst to Daniel wymyślił ale spodobał mi się fchuj wink.png


Ja cały czas się zastanawiam czy opłacać czy nie. U mnie niestety to inna bajka bo 400 to najbiedniej będzie za opłatę ;(

Za Pizeddablju? No ale to Stolica :) W okręgu Wrocławskim 260zł razem z łódką i "górskimi". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale....

Ja muszę wykupić w Łosicach + dopłata 50 do Białej Podlaskiej. Dodatkowo robię dopłatę do wawy bo złodziejom składek podstawowych nie opłacam.

Wyjdzie lekką ręką ponad 400

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ostap napisał:

No tak, ale....

Ja muszę wykupić w Łosicach + dopłata 50 do Białej Podlaskiej. Dodatkowo robię dopłatę do wawy bo złodziejom składek podstawowych nie opłacam.

Wyjdzie lekką ręką ponad 400

No faktycznie. Ja już na Białą Podlaską opłaciłem w marcu, składkę mazowiecką chyba przez neta dopłacę w poniedziałek i też wyjdzie 370.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem. I po co mi to było? Obejrzałem film Oszronionego. I po co mi to było?

Na każdym normalnym osiedlu jeden i drugi zarobiłby w ryja. Niech się gryzą. I tak g... zrobią, bo g... mogą. Amen.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...