Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Linek727 napisał:

Problemem nie jest system. Problemem są ludzie. Ludzie, którzy wolą popindolić w necie niż pojechać na sprzątanie, bo niby z jakiej racji?

To jest niestety bolesna prawda. Na ostatnim porządkowaniu łowiska naszego koła, stawiło się nas dosłownie 5ciu. Ja 55 letni facet byłem najmłodszy, reszta po siedemdziesiątce. Jak zabraknie tej niby sitwy i wąsatych dziadów, to kto będzie robił cokolwiek?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to wkleić na tego waszego fejsa. Mądrze napisane, a tam raczej będzie miało szerszy rozdźwięk. 
Nie szukam poklasku ani nie chcę robić
Przeraża mnie brak podstawowej wiedzy.
Ps
Będzie ciąg dalszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elvis napisał:

Przeraża mnie brak podstawowej wiedzy.

Dopiero? Przecież od naszego wykopania nic się nie zmieniło. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, elvis napisał:

Ktoś obserwuję konwersację? 

Nie wiem o co pytasz Danielu. Na forum jestem cały czas i odpowiadam. Konkurencja raczej milczy, a na fejsie konta nie posiadam i raczej nie planuję. Mówią, nigdy nie mów nigdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź na odpowiedź Lucjana 

 

A więc po kolei.
Lucjan, nie mam nie do Ciebie, wręcz przeciwnie nawet cię lubię, czego nie można chyba powiedzieć o Tobie.

Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań.
Odwracasz kota ogonem i jak zwykle próbujesz oczernić i zdyskredytować swojego rozmówcę.
Zarzucasz mi kłamstwo i że nie wiem o czym piszę, a jest odwrotnie.
Proszę, oto pierwszy przykład:
Tak często wymieniana przez Ciebie ustawa ZG PZW nr 265 nie wnosi niczego nowego co by nie było już zapisane w statucie PZW. Co najwyżej doprecyzowuje przepisy. No, ale musiałbyś najpierw przeczytać owy statut by o tym wiedzieć. Widać kto tu jest niedoinformowany.
Prosisz o konkretne zapisy to proszę.
§18 ust. 3
§24 ust. 1 a i b
§30 ust. 4
§42 ust. 1
§47 ust. 4
Mam też zapisy regulujące ordynację wyborczą w Twoim ulubionym okręgu
https://ompzw.pl/files/filesfile/1/file-5750.pdf

Tu proszę są informacje o absolutorium
https://poradnik.ngo.pl/c-skutki-nieudzielenia-absolutorium-zarzadowi-stowarzyszenia
A tu zapisy statutowe które wskazują na skutki jego odrzucenia.
§55 ust. 2 i ust. 5
§59 ust. 4

Liczę na równie merytoryczną odpowiedź, a nie osobiste wycieczki i jak napisałem na początku, odwracanie kota ogonem.
Ps. Cieszę się że zmieniłeś o 180 ° zdanie w sprawie zmian w PZW od dołu i sensu chodzenia na wybory i zebrania, ale między innymi to przez Twoje poprzednie poglądy straciliśmy 4 lata. Na szczęście nie wszyscy Ciebie posłuchali i zaczęli sami zmiany. Teraz są widoczne już tego efekty.
Choć trzeba uczciwie przyznać, że niektórzy na przekór próbowali coś udowodnić, a Ty im dawałeś paliwo.
Długa jeszcze droga przed nami, ale wiem że warto, mimo prób podcinania skrzydeł przez takich reformatorów ja Ty. Zamiast się jednoczyć to szukasz w nas wroga. Nie tędy droga...
Pozdrawiam ? ?

Screenshot_2021-03-03-12-01-20-997_com.google.android.youtube.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Nie wiem o co pytasz Danielu. Na forum jestem cały czas i odpowiadam. Konkurencja raczej milczy, a na fejsie konta nie posiadam i raczej nie planuję. Mówią, nigdy nie mów nigdy. 

Konwersacja jest na yt 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis napisał:

Konwersacja jest na yt 

Wiem że napalony Junak ze mnie. Ale nie umiałem sobie odmówić komentarza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...