Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ale, że taka funkcje czynicie to chyba nie powód do obrazy? 

Oczywiście że nie Darku. Ale k...o H...o jest zawieszać, lub wykluczać przyjaciela ze związku, nawet jak na to zasłużył. Myślisz że się nie fochnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Oczywiście że nie Darku. Ale k...o H...o jest zawieszać, lub wykluczać przyjaciela ze związku, nawet jak na to zasłużył. Myślisz że się nie fochnie?

Nic nie rozumiem co napisałeś, wolę wypić wódki na żywo z Tobą niż to drażyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nic nie rozumiem co napisałeś, wolę wypić wódki na żywo z Tobą niż to drażyć?

Czego nie rozumiesz. Jestem Rzecznikiem dyscyplinarnym koła. Takim podrzędnym prokuratorem. Podpadasz straży nad wodą oni kierują wniosek o ukaranie do koła. Jeśli jest zasadny, to Ja, Twój Przyjaciel ciebie oskarżam i kierujęo ukaranie. Nie walisz focha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Czego nie rozumiesz. Jestem Rzecznikiem dyscyplinarnym koła. Takim podrzędnym prokuratorem. Podpadasz straży nad wodą oni kierują wniosek o ukaranie do koła. Jeśli jest zasadny, to Ja, Twój Przyjaciel ciebie oskarżam i kierujęo ukaranie. Nie walisz focha?

Jeśli zasłużyłem to nie mam za co. 

Dostałem mandat w tamtym roku za brak kapoka na łódce, nie chciało mi się jechać na łowisko po niego przed, świadomie złamałem przepis, na swoim ryzyku. Plusem było to, że była to seksowna policjantka co mandat za 20zł wystawiła, za jej uśmiech było warto???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Jeśli zasłużyłem to nie mam za co. 

Bo masz charakter. Większość szuka we mnie wtedy kumpla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Bo masz charakter. Większość szuka we mnie wtedy kumpla. 

Rzuć to jak się męczysz z tym. 

"... Ale co mnie interesuje życie innych takich samych osób, które mają podobnie jak ja. To jest moje życie, a życie mam jedno i chcę je przeżyć na własnych zasadach..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Rzuć to jak się męczysz z tym. 

Nie. Zacznie się kolesiostwo. Sitwa i wąsate dziady muszą trwać. ? Obiecałem staremu prezesowi którego już nie ma.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, z tonu wypowiedzi wnioskuję, że Daniel załapał Ty nie
To był oczywisty żart. Brak emotki dodaje tylko pikanterii. 
Nie tak zostałem wychowany. Gdybym obraził starszego od siebie człowieka, którego poznałem osobiście, to dostałbym od mamy po buzi
Dziwi mnie, że mogłeś sobie w ogóle pomyśleć, że to nie był żart. 
Masz u mnie minusa jak z Sieradza do Gorzowa. 
Załapał, załapał, ale przez chwilę miałem wątpliwości. Sporo hejtu się na mnie wyleje jak Lucjan nakręci kolejną część Trylogii pt. "Jak się beton broni"
Coś czuję że będę miał tak pierwszoplanową rolę. Na pocieszenie pozostaje mi to, że może Oskara dostanę. Będę celebryta
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, booohal napisał:

Arku, z tonu wypowiedzi wnioskuję, że Daniel załapał ? Ty nie ?

To był oczywisty żart. Brak emotki dodaje tylko pikanterii. 

Nie tak zostałem wychowany. Gdybym obraził starszego od siebie człowieka, którego poznałem osobiście, to dostałbym od mamy po buzi ?

Dziwi mnie, że mogłeś sobie w ogóle pomyśleć, że to nie był żart. 

Masz u mnie minusa jak z Sieradza do Gorzowa. 

Spoczko. Masz prawo mi dać po twarzy. Głupio mi że w ciebie zwątpiłem.  Stawiam przeprosinową flaszkę. 

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elvis napisał:

Załapał, załapał, ale przez chwilę miałem wątpliwości. Sporo hejtu się na mnie wyleje jak Lucjan nakręci kolejną część Trylogii pt. "Jak się beton broni"
Coś czuję że będę miał tak pierwszoplanową rolę. Na pocieszenie pozostaje mi to, że może Oskara dostanę. Będę celebryta

Zauważyłem już, że Ciebie i Radka przypisuje się do siwty. 

Ale to problem ludzi, którzy nie potrafią łączyć kropek. Logika i czytanie ze zrozumieniem nie jest ich najmocniejsza stroną. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...