Skocz do zawartości

PZW


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, elvis napisał:

Natomiast piszę z innymi

Z kim Danielu? drzewiej miałem dobry kontakt  z mjmaciej.  teraz widzę że gość zrobił się złośliwy i jedynie kopie innych po kostkach. Poprawcie jeśli jestem w błędzie. ma ogromną wiedzę o wędkowaniu, ale ostatnio woli obrażać innych nich ich nauczyć łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo drodzy koledzy. O co kaman?

Nie uczestniczyłem w żadnych dyskusjach na You Tube.

@ArekH wprowadza tu małe zamieszanie.

To nie moje inicjały ? Nie jednemu psu na imię Burek. (Radek)

Co do wrażliwości i owszem i mam nadzieję, że istotnie mnie Daniel pamięta ?

Po kilku latach byłoby miło.?

 

Także podkreślam nie chodzi o moją osobę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim Danielu? drzewiej miałem dobry kontakt  z mjmaciej.  teraz widzę że gość zrobił się złośliwy i jedynie kopie innych po kostkach. Poprawcie jeśli jestem w błędzie. ma ogromną wiedzę o wędkowaniu, ale ostatnio woli obrażać innych nich ich nauczyć łowić.
Nie znam. Wymieniam zdanie pod filmem Lucjana w komentarzach.
Z Maciejem też nie mam już takiego kontaktu.
Nie wiem też o czym piszesz jeśli chodzi o niego. Na sig nie wchodzę od czasu kiedy nie mają profilu na Tapatalk, bo z przeglądarki nie lubię czytać.
Choć ich forum w tej formie jest czytelniejsze dla komórkowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo drodzy koledzy. O co kaman?
Nie uczestniczyłem w żadnych dyskusjach na You Tube.
[mention=30]ArekH[/mention] wprowadza tu małe zamieszanie.
To nie moje inicjały Nie jednemu psu na imię Burek. (Radek)
Co do wrażliwości i owszem i mam nadzieję, że istotnie mnie Daniel pamięta
Po kilku latach byłoby miło.
 
Także podkreślam nie chodzi o moją osobę.
Ciebie nie da się zapomnieć.
To ja już nic z tego nie rozumiem.
Faktycznie to nie Twój styl pisania, ale uległem sugestii Arka.
Czyli to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca Was rozumiem, ktoś bije pianę i twierdzi, że wie lepiej a Wy go chcecie poprawić choć jedyne co ten osobnik proponuje to idźcie i zróbcie. Sam się nie ruszy się żeby nie wiem co, po co ma brudzić sobie ręce jak znajdzie ktosiów co zrobią to za niego? Jedyny plus tego jest taki, że Internet to miejsce gdzie jutro już o nim nikt nie będzie pamiętał choćby się zarzekali, że skoczą za nim w ogień.

Dzisiaj jest, jutro go nie będzie, gdyby nie jego forum to kto z Was wiedziałby o tym filmiku? Jest zima i ludzie jeszcze nie łowią poza tymi co łowią z lodu to macie sezon ogórkowy, przyjdzie wiosna i dobra pogoda to skończy się ten temat.

Całe jego pitolenie jak to firmy wędkarskie w PL nie potrafią czegoś zrobić bo w jukej jest inaczej, dziwne, że skoro znalazł dobry interes nie zainwestował w niego i nie robi na tym pieniędzy. Podstawa biznesu to znaleźć lub stworzyć niszę i ją wykorzystać, niby ją znalazł a jakoś nic nie robi! Czyżby nie znalazł niszy tylko jak większość trenerów osobistych tylko próbował wmuwić ludziom nie istniejące rzeczy?

Porada na dziś: chcecie poznać prawdziwe cele danej osoby? Śledźcie przepływ pieniędzy, jak go brak to oznacza jedno: brak tematu i choćbyśmy spisali spasłe tomy powieści o tym jaki to dobry biznes to on nie wyjdzie.

Przykład z sprzętu wędkarskiego: główną kasę robi się na sprzęcie do max średnio wyższej półki, żeby nie wiem co to sprzedaż Stella nie przebije zysków ze sprzedaży kołowrotków do powiedzmy TP i wszystkich niżej. A taki Stradic, Ultegra czy Sahara/Nasci to konie pociągowe.

 

Każdy komentarz, łapka w górę lub w dół to zasięgi których potrzebuje, podobnie z wyświetleniami jego forum, FB i YT. Tego należy unikać i natychmiast wyłączyć film bo YT i algorytmy sprawdzają czy film się wyświetla i do jakiego momentu, na podstawie tego dają lepsze lub gorsze reklamy. Jego 5 minut mineło i nie potrafił tego wykorzystać, nie on jeden, nie on pierwszy i nie ostatni.

 

Edytowane przez NPC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tench_fan napisał:

@ArekH wprowadza tu małe zamieszanie.

Jestem niewinny. Tylko prostowałem. Krzysiek czy Daniel, pomylili cię z Radarem, ale to całkiem ogarniety gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NPC napisał:

skoro znalazł dobry interes nie zainwestował w niego i nie robi na tym pieniędzy

Coś chyba knuł z zanetami, ale z lekka padło na ryjek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elvis napisał:

Faktycznie to nie Twój styl pisania, ale uległem sugestii Arka.

Wydawało mi się że to ja was wyprowadzałem z błędu że Radar to nie Radek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że to ja was wyprowadzałem z błędu że Radar to nie Radek. 
Ja tylko zapytałem czy ktoś zna Radosława, bez żadnej sugestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NPC napisał:

Nie do końca Was rozumiem,

Muszę Jarkowi oddać co cesarskie. Po woli robi nam się tu fanklub Lucjana, a to raczej źle. Już do Piotrka kiedyś pisałem że często się odnosi, ale stwierdził że pewnych rzeczy nie da się nie skomentować. Skoro Admin to toleruje, nie zamierzam ingerować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...