Skocz do zawartości

Feeder vs Spinning


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W moim przypadku chyba nadchodzi czas, gdzie spinn pójdzie do szafy, gdzieś do początku maja. Zawsze mam dylemat czy feeder czy spinn. W zasadzie od czasu jak przestałem łowić na spławik.  Bystre rzeczki muszą zaczekać jeszcze rok, może dwa. Choć jak planuję, to przeważnie robię odwrotnie ?

Może się skuszę jeszcze na sandacze na dolną Odrę, bo tam niby można je łowić do końca lutego, ale z nimi powoli jak z dorszami, małe i bardzo małe i co raz mniej, a presja z roku na rok większa. Ja i tak rok 2019 uważam, za spełniony w spinnie, pobilem życiówkę w szczupaku, w zawodach przeważnie byłem w połowie stawki. Choć rok wcześniej udało się zrobić podium. 

W feederze chciałbym wrócić do klasyka i to dość mocno, ale wiadomo, że na Nienawiszczu najlepiej łowić metodą, więc w zależności od... 

Na pewno wystapię w MO w kwietniu na zawodach PZW. Może, gdzieś tam jeszcze. Pożyjemy, zobaczymy. Najważniejsze, że zacząłem tęsknić za feederem ?

Nie mam presji, a i cele w życiu trochę się zmieniają ? 

Ano, jeszcze Odra z @ArekHi sumy z @Hotpoint

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Hotpoint napisał:

@Grendziu

Jak czytam ten post to mam wrażenie, że chyba jeszcze nie wyleciały z Ciebie wszystkie noworoczne promile lub znów zjadłeś coś niezdrowego :39icon:

Panie ja i promile ostatnio, to jak polowanie na Głowacicę w moim przypadku ?

Wczoraj jak bylem nad wodą, to spotkałem 4 osoby. Jeden Pan powiedział, że za 2 lata w zimie będzie dokładnie 15 stopni średnia ciepła, stąd kupił niedaleko działkę, a ja się zastanawiam skad on to wie. Rozumiem efekt cieplarniany itp, ale skąd takie dane ludzie mają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...