Skocz do zawartości

Rybomania 2020


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

 Wiara wolnych zawodów, raczej ma trochę prościej, przynajmniej w wekend. 

Nie wydaje mi się, odpuszczając to czy inaczej, tracę kontakty etc i może kasę z docelowych transakcji, bo inni mogą pójść w tym momencie np do konkurencji z różnych przyczyn.
Dla przykładu, w ciągu 24h rozwaliły mi się 4 transakcje, na które nie pracowałem 5minum tylko kilka lat. I zamiast złapać oddech lekki na pół roku, cały czas w d... i pod presją. Raz już za to zapłaciłem srogo zdrowotnie. 
Ale ok, to nie czas i miejsce na narzekanie, tylko zebranie się w kupę i zaplanowanie szalonego weekendu w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób na etatach nie koniecznie. Trzeba rezerwować urlop z wyprzedzeniem, lub wolne na odrobek. Do końca miesiąca nie masz pojęcia, czy to wolne dostaniesz. Tak jest w Moim przypadku, ale i tak się piszę, a w wypadku awarii, kryję bezapelacyjnie koszta. Wiara wolnych zawodów, raczej ma trochę prościej, przynajmniej w wekend. 
Ja podobnie jak Arek pisze się na dwie nocki. Planuję przyjechać w piątek do niedzieli.
W razie "W" pokryję koszt rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suwi napisał:

Czy istnieje możliwość rezerwacji pokoju żebym mógł być z rodziną gdzieś koło was ? I jaki był by to koszt na piątek do niedzieli ? 

Zadzwoń do Darka. Myślę że coś poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

To było niepotrzebne :o
To jest proste, jeśli wszystkim nie będzie pasować w piątek to spotykamy się jak zawsze też w sobotę, a częściowo się rozmijamy i tyle.
Na 1 Rybomanii udało się wszystkim od piątku do niedzieli.  Do  tej niedzieli poproszę o deklarację, komu, jak, gdzie rezerwować noclegi.

Ja tak jak deklarowałem.

Nie będzie mnie w piątek. Poproszę o możliwość noclegu z soboty na niedzielę.

Jeśli to niezbędne poniosę koszta dwóch nocek, aby tylko urzędować z całą ekipą.

Uprzedzisz tylko ile to wyniesie i będzie ok. Darku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2020 o 11:21, ArekH napisał:

Fajnie by było spotkać Dr. Zgon. :champagne-2010:

A pokazać Ci gest Lichockiej? :D;)

Gdzie ten łysy co jakichś roszczeniowców wpuszcza?>:(

Jeśli pieniędzy wystarczy i nie wypadnie mi popołudniowa zmiana, to jadę do Was wredne obiboki, by się przynajmniej przywitać, bo rozmów będzie tyle, że i tak nie spamiętam. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyrobię się z czasem i grafikiem w pracy, to chętnie nawiedzę "Pyrlandię" podczas targów szaleńców wędkarskich. A.D. 2020 r.

Postaram się przyjechać w piątek, a wyjazd w niedzielę. Więc potrzebne dwa noclegi w kwaterze wspólnego zgonu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie będzie.. kierowca jedzie ze znajomym to raz, dwa że daiwy i shimano nie będzie więc N'zonek nie pooglądam a trzy że chcąc obejrzeć flagmana Tregarona 4.2m - nie ma opcji, w glinynatura mi powiedzieli że będą dopiero w połowie marca mieć.. 
Także może jakoś nad wodą się spotkamy :D Albo w dziale Kupię/Sprzedam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, <º)))>< napisał:

Mnie niestety nie będzie.. kierowca jedzie ze znajomym to raz, dwa że daiwy i shimano nie będzie więc N'zonek nie pooglądam a trzy że chcąc obejrzeć flagmana Tregarona 4.2m - nie ma opcji, w glinynatura mi powiedzieli że będą dopiero w połowie marca mieć.. 
Także może jakoś nad wodą się spotkamy :D Albo w dziale Kupię/Sprzedam :D 

No to żeś teraz podpadł na maksa. ???

Dzieciaku jeden, czy Ty myślisz, że my jedziemy oglądać sprzęt wędkarski ???

 

17 godzin temu, suwi napisał:

Czy istnieje możliwość rezerwacji pokoju żebym mógł być z rodziną gdzieś koło was ? I jaki był by to koszt na piątek do niedzieli ? 

Jesteś pewien, że rodzina chce to widzieć? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...