Skocz do zawartości

Rybomania 2020


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Grendziu napisał:

No to żeś teraz podpadł na maksa. ???

Dzieciaku jeden, czy Ty myślisz, że my jedziemy oglądać sprzęt wędkarski ???

 

Jesteś pewien, że rodzina chce to widzieć? ??

To jedyna opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, suwi napisał:

To jedyna opcja ?

Zaprowadź do @Kotwicna chatę rodzinę, wymieńcie zamki, zabarykadujcie drzwi, jak Was kobiety nie wpuszczą po targach gdy wrócicie, to Wam dam do kontenera klucze i całe życie nad wodą spędzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jutro będziemy ogarniać bilety na VIP Day i wieczorem będę szukać noclegów wstępnie jakby co.
Tak se myślę, czy aby wstawać w sobotę na targi czy dopiero na wieczór ze wszystkimi się ponownie spotkać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2020 o 13:19, Grendziu napisał:

Tak se myślę, czy aby wstawać w sobotę na targi czy dopiero na wieczór ze wszystkimi się ponownie spotkać

Myślałem o tym samym. Większość soboty, można by było spędzić na zwiedzaniu Poznania. Na targi wpadamy o 16tej i tak mamy wypas i dużo luźniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Myślałem o tym samym. Większość soboty, można by było spędzić na zwiedzaniu Poznania. Na targi wpadamy o 16tej i tak mamy wypas i dużo luźniej. 

Wiesz co Arunio, jeśli dane mi będzie Was zobaczyć w piątek czy sobotę, to nie muszę iść na "Targi" by mieć radosną minę. :D
Ważne, by w niedzielę do pociągu trafić. :P

Ciągle mam nadzieję, że uda mi się przyjechać.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kotwic napisał:

Wiesz co Arunio,

Dr Zgon. Mistrzu! :champagne-2010: Jestem za, cały za, a nawet, za. Do pociągu, cię wrzucimy! :D

 

Tylko bądź. Poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daniel czy Ty pamiętasz, aby Arek kiedykolwiek coś zwiedzał jest już dziadkiem, to chcę być dobrym dziadkiem ??? jaki opierdziel dostałem jak w śniegu gnał za mną na Stary Rynek 2 lata temu, co było i wtedy i rok temu pozostaje w naszej pamięć ???

Wiadosc rozszyfruje zatem? 

Chodzi o to, że jeśli spotkamy się w piątek i zaczniemy "zwiedzać:beer1::champagne-2010::beer1:" i ten piątek zakończymy w sobotę o 4tej rano, to nikt po takim maratonie nie będzie o 9tej biec jak co roku na targi, bo z soboty na niedzielę organizm odmówi posłuszeństwa. Możemy w sobotę pojawić się na targach np 13/14/15 i znowu dobrze się bawić :champagne-2010: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:

" i ten piątek zakończymy w sobotę o 4tej rano

Nie chcę powtórki z tamtego roku. Nie mogę sobie już na to pozwolić, choćby finansowo. Jeśli coś, musi być z rozmysłem. Nie piszę, że mi się nie podobało. :champagne-2010:

PS. Ponoć w Poznaniu jest muzeum pancerne. Można by obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...