Skocz do zawartości

Feeder 3 skład


Lukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przepraszam, ale nie rozumiem.
Jeśli mnie stać na Fiata to mogę się bawić nim nawet na zawodach, biorąc udział w wyścigach, albo mogę jeździć tylko w niedzielę do kościoła.
Jeśli mam Mercedesa nie muszę wiedzieć z czego dokładnie jest zbudowany, wystarczą mi podstawowe informacje i prawo jazdy aby jeździć.  I jak się popsuję to wzywam serwis, potem jadę dalej.
Nie od budżetu zależą umiejętności, tylko od chęci posiadania czegoś ekstra i naszego portfela :P

Na tą chwilę nie wiem, czy kolega chcę wydać coś ekstra aby mieć bardzo fajny sprzęt, czy chcę wydać do 1000zł i może to być 300zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne kije między innymi Acolyte plus 11FT ale są one w dwu składzie. Niedawno urodził mi się syn, i ilość miejsca w aucie tez się zmniejszyła. Chce jeździć z nim nad wodę wiec muszę znaleść jakiś kompromis. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lukasz napisał:

Mam fajne kije między innymi Acolyte plus 11FT ale są one w dwu składzie. Niedawno urodził mi się syn, i ilość miejsca w aucie tez się zmniejszyła. Chce jeździć z nim nad wodę wiec muszę znaleść jakiś kompromis. 

Szacun Łukasz. Mój zakres pomocy tu się kończy. Raczej tylko Michał @<º)))>< jest w stanie coś doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ArekH napisał:

Szacun Łukasz. Mój zakres pomocy tu się kończy. Raczej tylko Michał @<º)))>< jest w stanie coś doradzić

Aaaa czekaj. Jeszcze @Grendziu coś chyba z Guru, umie polecić lub, jego ogoniasta Daiła. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browning ma świetne kije.
Tak jak Staś wspomniał warto przejrzeć ofertę z serii Black Viper III
oraz poszukać wędki już nie produkowanej z serii Method Mania.
To dość uniwersalne kije które sprawdzą się zarówno pod klasykiem jak i metodą.
Z innych firm myślę że Matrix oraz Colmic ma fajny wybór. No i nie zapominajmy o Flagmanie. Tu też jest bardzo fajna oferta, szczególnie w rym przedziale cenowym.
Pozostaje kwestia osobistych preferencji co do dizajnu czy akcji.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...