Skocz do zawartości

Koncerty


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zakładam nowy wątek. Kto wie, może tam też jakoś się da spotkać. 

Na ten koncert czekałem i czekałem ponad 20 lat. Obawiam się, że bilety rozejdą się w 5 sekund. 

http://aktivist.pl/rage-against-the-machine-zagraja-w-polsce-i-to-z-jakim-supportem/

A jeszcze jest Pear Jam w tym roku w Polsce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wole dobry koncert niż kolejny kołowrotek. Na Rage jadę jeśli dostanę bilety na bank, już mam 8 chetnych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

Wole dobry koncert niż kolejny kołowrotek.

To tak samo jak ja... tylko inaczej :grin-min:

2 k to już spora część domku nad morzem w wakacje B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

 Obawiam się, że bilety rozejdą się w 5 sekund. 

Obawiam się, że masz rację.

Przynajmniej te najtańsze na płycie schodzą od razu.

W zeszłym roku plany były wielkie: Metallica, Tool ,ale ceny biletów ... i niestety obszedłem się smakiem ... .

Kiedyś za Toola w Krakowie płaciłem chyba coś ze 150 zeta ... starzeję się O.o

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, PawelL napisał:

Obawiam się, że masz rację.

Przynajmniej te najtańsze na płycie schodzą od razu.

W zeszłym roku plany były wielkie: Metallica, Tool ,ale ceny biletów ... i niestety obszedłem się smakiem ... .

Kiedyś za Toola w Krakowie płaciłem chyba coś ze 150 zeta ... starzeję się O.o

Kiedyś za bułkę płaciłem 20gr. Teraz jak wychodzę z restauracji czy Biedry to ręce opadają. Efekt pińcet plus daje znać o sobie?

IMG_20200207_152009.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie, że Masz rację, że kiedyś to było kiedyś.

Dlatego dopisałem na końcu: starzeję się.

Naprawdę mi się chciało. Jeździł człowiek na głupi, spał po dworcach, bo nie było miejsca w gospodzie ... .Hehehe.

Dlatego mam respect dla Ciebie, że jeszcze jesteś w stanie wykrzesać z siebie tą młodzieńczą fantazję.

Nie tylko kasa staje dla mnie na przeszkodzie, ale pomaga samemu sobie wytłumaczyć, że to właśnie ona jest przyczyną ,

a nie starość i stertryczałość heheheheheh :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Biorę auto i jadę, dla mnie trasa to nie problem, większy koszt to faktycznie nocleg lub z dwa noclegi i nocne wojaże po Starówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu pojechałem do Warszawy na koncert.

Przejazd pociągiem, bilety, kimanie itd. wyszło 1 k na 2 osoby.

Wiadomo bez szaleństwa, ale uważam, że to górna granica jaką mógłbym dać za taką imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję wyciągnąć moją Szanowną Współmałżonkę na Festiwal Legend Rocka do Doliny Charlotty na Hoollywood Vampires. Dla mniej wtajemniczonych to Alice Cooper, Johnny Depp (tak, ten aktor ;) )  oraz Joe Perry. Póki co oczywiście jest tak, że ona takich rzeczy nie lubi i jak chcę, mogę gnać sam, ale... potem powie: "tak, to ty sobie jedziesz, a ja co mam robić" dlatego cały czas ją namawiam. Ceny biletów nie są wcale bardzo wygórowane (od 180zł.) więc jest szansa :D  Obiecałem jej też nocleg w Dolinie Charlotty, co prawda nie ma już w tym okresie tam miejsca, ale tym czasem nie musi o tym wiedzieć ;)

Co do tych 5 sekund i biletów - tak było w listopadzie 2019, kiedy w Ostrowie pojawił się Dżem... Są zespoły i są zespoły ;)

 

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...