Skocz do zawartości

Koncerty


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już nie ta IRA i nie ten Gadowski co teraz... Szkoda kurde...
Jeszcze potrafią dać czasu. Niedawno, bo jesienią zorganizowano koncert dla osób które wygrały wejściówki na najwyższym poziomie parkingu Galerii w której pracuje z okazji 10 urodzin i było mega. 2 dni rozkładali scenę, na 1,5h grania. Klimat , pomimo że nie było dużo ludzi bo tylko ok. 300 osób ( limit covidowy), był zaje.... . Mam nagrane część koncertu , ale tu nie wejdzie, a nie chce udostępniać na yutubach. Fakt, poszli trochę w komercję i stracili tą oryginalność z początków działalności i wątpię by powtórzyli sukces z płyty "Mój dom".
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Ostatni raz na Torwarze w Warszawie na koncercie byłem w 1996r 1 listopada, był to mój pierwszy duży koncert i pierwszy w Polsce Pearl Jam...

Dzisiaj spontan, niemalże spod granicy Polsko Rosyjskiej w Grzechotkach, wylot na Five Fingers Death Punch,  jak na razie od 2giej rano 850km...

 

IMG-20220706-WA0021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie spodziewałem się aż takiego ognia???

Ja ich mało znam, to ulubiona kapela Agi, no o trzeba się w nich wkręcić, bo ja żywo, mimo, że dość krótko, to była petarda ???

IMG_20220706_211921.jpg

IMG_20220706_211919.jpg

IMG_20220706_211910.jpg

IMG_20220706_211846.jpg

IMG_20220706_211840.jpg

IMG_20220706_183727.jpg

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 godzin temu, christhof70 napisał:

fajnie, że się podobało. ja bym nie strawił 90 minut. ni to metal ni to disco polo. za to groźnie wyglądają, tak nowocześnie?

Jak to jest disco polo to ja się nie znam. To był najfajniejszy kawałek na koncercie

Dają zajebiste show na koncercie, do tego silny, mocny wokal. Grają czysto, z dobrym nagłośnieniem, czego chcieć więcej?

Jedyny minus to, że grali tylko 70minut.

Kolejny minus to suuport, obie kapele nie dojechały, wyglądało to mega słabo.

A najgorsze jak to Wawie to Policja. 70minut czekaliśmy aby wyjechać z parkingu. 4 policjantów musiało wymyśleć nakaz wyjazdu w prawo, aby rozlegulowac korek, ja na to wpadłem w sekundę jak tam podszedłem. No ale kto Policji w Warszawie płaci za myślenie ??? wypisz wymaluj Stadion Narodowy podczas Finału Pucharu Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak po koncercie z pod kartofliska Amiki próbowaliśmy wyjeżdżać, to mniej więcej tak samo to wyglądało. Więc bez względu na miasto to ciężko bywa z organizacją ruchu przez Policję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Spokojnie, jak po koncercie z pod kartofliska Amiki próbowaliśmy wyjeżdżać, to mniej więcej tak samo to wyglądało. Więc bez względu na miasto to ciężko bywa z organizacją ruchu przez Policję emoji6.png

Przez 70minut auta nie posunęły się przez 1cm, byłem sprawdzić o co chodzi... Nie mam pretensji gdy Policja pomaga, tylko gdy ma wyj.. i totalnie nie myśli siedząc w aucie. A tak było tam, wystarczyło wyjść, zrobić nakaz poruszania się w prawo i w kilka minut byłoby ok, zrobili to dłużej niż po godzinie.

W Poznaniu i w innych miastach jak byłem na koncertach to Policja pomagała, można czekać w korkach,  alejak się pomaga jest ok, w Warszawie jest jak widać inny wymiar rzeczywistości ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Męski Granie zdecydowanie za lajtowe dla mnie. Na szczęście wyszła Nosowska z coverem Nirvany i poprawiła humor...

PXL_20230623_171238790.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...