Skocz do zawartości

Lekki kołowrotek pod pstrągi


nikamo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
52 minuty temu, nikamo napisał:

Hotpoint a łowiłeś kiedyś pstrągi?

W kałuży  czyli w stawie lub na przepuście hodowlanym się nie liczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

W kałuży  czyli w stawie lub na przepuście hodowlanym się nie liczy???

@HotpointW akwarium i w rybnym też :P Chyba, że w jakiejś grze na Facebuku :P

Złowione w firankę się liczy!  Dam Ci szansę.

 

 

 

PS. Beton pamiętaj:

 

npc.jpg.a0a1725fea529c26bff32335637a8544.jpg

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecał bym dziewczynie kołowrotka w rozmiarze 1000 na rzeczne wędkowanie. Moc hamulca swoją drogą, ale  duże obciążenie tak małego mechanizmu na dłuższą metę, nic dobrego nie wróży. Brał bym tu też pod uwagę wielkość szpuli i nawój na 1 obrót, oraz przełożenie a także większą możliwość skręcania się żyłki. 

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

Hmmm.... tak podsumowując nasz dzisiejsze dokonania.

Chciałam zapytać czy się ze mną zgadzacie, a jeśli nie to nie macie racji :39icon:

Spokojnie, zapodałam temat jeszcze w Lidze pstrągowej na fejsie, chyba że chcesz zostać wyrocznią ostateczną w sprawie mojego sprzętu wędkarskiego? :P Zapytałam Was o opinie i dzięki za wszystkie :P

A 3 pstrągi to ja też już złowiłam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zapodałam temat jeszcze w Lidze pstrągowej na fejsie, chyba że chcesz zostać wyrocznią ostateczną w sprawie mojego sprzętu wędkarskiego?  Zapytałam Was o opinie i dzięki za wszystkie
A 3 pstrągi to ja też już złowiłam  
Bierz ten rozmiar 3k jeśli Ci pasuje, jak Arek napisał wyżej to jest łowienie na rzece, jeśli stricte górska pstrągowa to lekko nie będzie. Fakt, że ja sam używam 2500 Stradica FL, ale z 3000 to chyba szpulą się tylko różni. Jeśli zdecydujesz się na Daiwę z serii LT to ogólnie są to małe kołowrotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nikamo napisał:

Spokojnie, zapodałam temat jeszcze w Lidze pstrągowej na fejsie, chyba że chcesz zostać wyrocznią ostateczną w sprawie mojego sprzętu wędkarskiego? :P Zapytałam Was o opinie i dzięki za wszystkie :P

A 3 pstrągi to ja też już złowiłam :P 

Pytałaś.

Odpowiedziałem względem tego co przeżyłem i co "przekręciło się" przez te wszystkie lata przez moje ręce.

Rozumiem, że nie tego oczekiwałaś :39icon:

Bywa.

Łów jak chcesz, byle Cię z łowiska nie pogonili.

:grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Pytałaś.

Odpowiedziałem względem tego co przeżyłem i co "przekręciło się" przez te wszystkie lata przez moje ręce.

Rozumiem, że nie tego oczekiwałaś :39icon:

Bywa.

Łów jak chcesz, byle Cię z łowiska nie pogonili.

:grin-min:

Hotpoint, po co ta ironia? ;) Po pierwsze nie wszyscy tutaj mają taką samą opinię jak Ty, jak widać po postach, więc po co tekst, że nie tego oczekiwałam? Oczekiwałam różnych rad i takie dostałam. Uważasz, że tylko Ty masz rację?

A z tym pogonieniem z łowiska to w ogóle nie zrozumiałeś przekazu. Już pomijając, że robiąc kilometry w woderach i przedzierając się przez krzaczory i bagna to raczej nie ma mnie kto gonić ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...