Skocz do zawartości

Rzepy do wędek


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak dla mnie petarda??? całe życie ze spinnem???FB_IMG_1584265930875.jpg.ee31ac03500ef933fcb0bd3c7e58a622.jpg

Swoją drogą to właśnie rzepy chyba gubię najczęściej ???

Wasze ulubione to? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK do wędek spinningowych i braku pasażerów na tylnych siedziach, a co z wędkami jedno składowymi do multików i dłuższymi?
Nie mówię, że to zły pomysł ale    N I E S T E T Y  wersja Betona jest bardziej uniwersalna i ją też stosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hotpoint napisał:

...bo się zaczerwienię :39icon:

Lepiej nie bo Cię teraz zamkną z podejrzeniami Korony na 2 tygodnie i co ja bidny wtedy zrobię? Nie zdążę odpisywać na te wszystkie betonizmy! :happyderp-min:

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, NPC napisał:

Jest OK do wędek spinningowych i braku pasażerów na tylnych siedziach, a co z wędkami jedno składowymi do multików i dłuższymi?
Nie mówię, że to zły pomysł ale    N I E S T E T Y  wersja Betona jest bardziej uniwersalna i ją też stosuję.

Nie używam kijków jedno składowych. Tutaj rozwiązanie bardziej pod to, że jesteś w terenie. Mam chęć na 5minut uciec nad rzekę mam 3 zestawy pod ręką i dzida. Rzucam ile chcę. Jadę dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Nie używam kijków jedno składowych. Tutaj rozwiązanie bardziej pod to, że jesteś w terenie. Mam chęć na 5minut uciec nad rzekę mam 3 zestawy pod ręką i dzida. Rzucam ile chcę. Jadę dalej. 

W takim wypadku życzę udanych połowów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jak dla mnie petarda??? całe życie ze spinnem???FB_IMG_1584265930875.jpg.ee31ac03500ef933fcb0bd3c7e58a622.jpg

Swoją drogą to właśnie rzepy chyba gubię najczęściej ???

Wasze ulubione to? 

Daruś, bez urazy, ale znając Ciebie, może ze dwa razy byś tego użył, a potem i tak rżnął wędkę do bagażnika, bo tak łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...