Skocz do zawartości

Rzepy do wędek


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Hotpoint napisał:

@Semi żyłkę od chinoli ?O.o

Noo, a co? Ty nie na chińską łowisz?:D Kiedyś się śmieli sumiarze z chińskich plecionek, dopóki nie zaczęliśmy testy robić. Okazało się że znalazło się kilka budżetowych pletek dużo lepszych niż firmowe.:D I tak to wszystko z chińskich fabryk wychodzi, więc nie rozumiem zdziwienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam kilka km chińskich plecionek, a żyłki jeśli są chińskie to o tym nie wiem, bo kupuję tylko Cormorana, Daiwę lub Shimano . Nie kosztują milionów dlatego nie widzę sensu kupowania ich od chinoli.

Stąd zdziwienie :39icon:

Dwa razy kupiłem w Lidlu "na testy"... czyli pierwszy i ostatni :grin-min:

więc były to chinole na 100% i nigdy więcej tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Hotpoint napisał:

Sam mam kilka km chińskich plecionek, a żyłki jeśli są chińskie to o tym nie wiem, bo kupuję tylko Cormorana, Daiwę lub Shimano . Nie kosztują milionów dlatego nie widzę sensu kupowania ich od chinoli.

Stąd zdziwienie :39icon:

Dwa razy kupiłem w Lidlu "na testy"... czyli pierwszy i ostatni :grin-min:

więc były to chinole na 100% i nigdy więcej tego nie zrobię.

 

To nie łowisz tylko na żyłkę Shi***** ? Jestem zdziwiony :P Zdradziłeś firmę, już po ciebie płyną z Japonii, statkiem Diamentowa Księżniczka :P

Kupiłem parę razy żyłkę Daiwa z Ali, zawsze była OK choć pewnie obok Daiwy nie leżała. Patrzyłem na grubość a nie na opisaną wytrzymałość.
Mam też pletkę x8 z jedynej słusznej firmy na D i czekam na testy. Kilometry plecionek z Ali też gdzieś są :) Wszystko w miarę OK tylko czasem wysyłają grubszą choć naklejka mówi co innego, wszystko mierzone po 10 razy :D 

 

Na 99% wszystkie żyłki, plecionki które kupujemy są made in PRC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...