Skocz do zawartości

Lin


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem na jezioro z leszczami i poległem. 4 godziny z jedną rybą. przelot na lina. o 17 30 rzuciłem zestawy. po drugim rzucie zwijam zestaw i jeb! szczupły, dobre 70cm. piękna walka i ryba się spina blisko pomostu. godzinę później wpada piękny lin. po kilkunastu minutach zwijam kolejny raz zestaw i jeb! stanęło. dwie potężne pompy i odjazd jak pociąg. ryba nie do zatrzymania. nie wiem jak był duży, bo obciął ze 2 cm przyponu. pół godziny potem zerkam w prawo i 5 metrów od pomostu widzę szczupłego ponad metr pod samą powierzchnią. nastroszony jak paw. po chwili widzę potężny atak w drobnicę. k.... ja na złość spina zostawiłem tym razem w domu. wrażenia bezcenne

IMG_0572.JPG

IMG_0573.JPG

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 burze, 3 ulewy, ale przetrwałem mimo ataków 2 ze strachu ?. wpadły 3 liny: 30, 35 (łucik mi z renki, fotki brak) i 42cm ( ta sama ryba złowiona trzeci raz w ciągu 3 tygodni, szok. przecie już dwa razy ją zjadłem) i jeden karaś. ogólnie fajnie, tylko troszkę brak większej sztuki

IMG_0575.JPG

IMG_0576.JPG

IMG_0578.JPG

IMG_0579.JPG

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 czerwca. ostatni dzień urlopu. spartoliłem 7 pięknych brań, masakra. pojęcia nie mam dlaczego. tym razem bez lina, a z trzema karpiami. swoją drogą dowiedziałem się w pracy, że moje wyniki jak na tyle wypadów są słabe. gratuluję?. ja jestem zadowolony

received_714963466481093.jpeg

received_722874702357300.jpeg

received_998019204187867.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał:

no lin, piękny. karpie w linie tyż mogą być, bo wyprawa była na lina :P 

Nie magię tego, zgadzam się ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2022 o 23:23, christhof70 napisał:

3 burze, 3 ulewy, ale przetrwałem mimo ataków 2 ze strachu.....

Nie komentuję wyników za bardzo,  bo już tyle nachwaliłem, że mogło się przejeść ?:smileys-fish-805431:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godzinki. trzy brania trafione i dwa spaprane. lin 51cm(gdyby nie zdeformowana płetwa ogonowa to z 54 by było) i dobre 2,5 kilo. karp ze 3 kila(nie chciał fotki) i lechu 53cm. zadowolony

20220609_211707.jpg

20220609_211726.jpg

20220609_210425.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...