Skocz do zawartości

Lin


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Grendziu napisał:

Ładnie się ruszyło. Graty???

no jest dobrze, ale kolejny raz był inny wędkarz i brania nie miał(który to już raz w tym roku). po 15 wszystko umarło, a o 18 przyszedł mi pomysł do łba. zrealizowałem go dopiero o 20 i woda mi się otworzyła. wszystko super, ale szkoda, że nie piznął żaden lin pod 50 cm. narzekać nie wolno?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko łowisz w Polsce? Niesamowite


"Fantasta opowiasta" ?Darek uważa, że wędkujesz lepiej od niego. Cóż, z faktami nie ma co dyskutować. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Tench_fan napisał:

"Fantasta opowiasta" ?Darek uważa, że wędkujesz lepiej od niego. Cóż, z faktami nie ma co dyskutować. ???

Kiedy i gdzie to napisałem?

Z tego co pamiętam, to cały czas twierdzę, że to jest jedyna osoba która osobiście znam, która każdą metodą łowi lepiej od mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tench_fan napisał:

To wszystko łowisz w Polsce? Niesamowite


"Fantasta opowiasta" ?Darek uważa, że wędkujesz lepiej od niego. Cóż, z faktami nie ma co dyskutować. ???

 

nie cukrujcie, bo mi głupio. staram się na ile mi rozum pozwala. nie wszystko w Polsce, u zachodnich też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grendziu napisał:

Kiedy i gdzie to napisałem?

Z tego co pamiętam, to cały czas twierdzę, że to jest jedyna osoba która osobiście znam, która każdą metodą łowi lepiej od mnie.

To właśnie napisałem. Wyrażałeś uznanie ( może nawet podziw ?) dla jego umiejętności czytania wody.

Gdzie nie pamiętam, chyba proponując mu udział w swym teamie spiningowym.

Tak więc słowo ciałem się stało.

Nie tylko Ty jesteś pod wrażeniem, zapewniam.?

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mega trudne wyzwanie. wracam na jezioro gdzie wpadły mi te 3 grubaśne liny. lampa całkowita i wschodni wiatr w pysk i krystalicznie czysta woda. jedna ryba mnie ucieszy. planuję być tam po godzinie 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, christhof70 napisał:

dzisiaj mega trudne wyzwanie. wracam na jezioro gdzie wpadły mi te 3 grubaśne liny. lampa całkowita i wschodni wiatr w pysk i krystalicznie czysta woda. jedna ryba mnie ucieszy. planuję być tam po godzinie 13

Ciśnienie delikatnie spadło, powinni być ok.

 

8 minut temu, Tench_fan napisał:

To właśnie napisałem. Wyrażałeś uznanie ( może nawet podziw ?) dla jego umiejętności czytania wody.

Gdzie nie pamiętam, chyba proponując mu udział w swym teamie spiningowym.

Tak więc słowo ciałem się stało.

Nie tylko Ty jesteś pod wrażeniem, zapewniam.?

 

 

I podtrzymuje stanowisko że w GPP Polski razem w Teamie bylibyśmy bardzo wysoko, jednak Jarzyna ma zbyt delikatną wrażliwość i większość na zawodach by "killing"???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ciśnienie delikatnie spadło, powinni być ok.

 

I podtrzymuje stanowisko że w GPP Polski razem w Teamie bylibyśmy bardzo wysoko, jednak Jarzyna ma zbyt delikatną wrażliwość i większość na zawodach by "killing"???

wiesz jak ja kocham lampę. szału dostanę. mogę pojechać na inna wodę w cień, ale przecie trzeba się katować. no i niech Ewcia się poopala ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wykończony. po 6 godzinach potężne branie i jeszcze większa ryba spada po kilku minutach. zsunęła się jakimś cudem tulejka z drennanowskiej złączki i odpiął się przypon, ryba poszła wpizdó. wykosiłem podczas holu całkiem sporo młodych kapelonów i trzcinek. o 21 jest druga rybka. spasiony, piękny 50cm lin. porzucałem troszkę na spina w lampę. jakiś okoń i mały ciupaczek. cel osiągnięty

20220523_210700.jpg

20220523_170414.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z rana była taka pogoda, że masakra, z chęcią bym usiadł na lina i przetestował nowy sprzęt, ale zapisałem się 2xna zawody, gdzie na wodzie dominuje okoń i pewnie pojadę potrenować u nas. Ale w lampie pewnie będzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...