Skocz do zawartości

Lin


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Tench_fan napisał:

Od kiedy tak porządku i merytoryki pilnuje Pan Darecki? To coś nowego. ?

Karasie przepiękne, ale mnie zastanawia coś @christhof70 taki wstydliwy. Dużo fajnych fotek i ryb , a często chowasz się za nimi.

Zdjęcia kilogramów dodają czy jak??

Za wyniki chyba przestanę chwalić, bo to zaczyna być tu normą. ( tzn. wyniki) ??

mój pysk było widać wiele razy, a celem są przecie ryby ?. no, "benben" mógłby spaść trochę, bo kondycja max na 2

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to szczęście mieć osobistego fotografa, samemu ciężko wykonać ciekawe ujęcie. Rybki godne upamiętnienia i urodziwe przy okazji.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, christhof70 napisał:

Od kiedy tak porządku i merytoryki pilnuje Pan Darecki? To coś nowego. ?

 Radek ty chyba w Armii nie byłeś. Pamiętaj, szef ma zawsze rację, a gdy nie ma? Wróc do punktu pierwszego. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2022 o 15:08, Tench_fan napisał:

Od kiedy tak porządku i merytoryki pilnuje Pan Darecki? To coś nowego. ?

Karasie przepiękne, ale mnie zastanawia coś @christhof70 taki wstydliwy. Dużo fajnych fotek i ryb , a często chowasz się za nimi.

Zdjęcia kilogramów dodają czy jak??

Za wyniki chyba przestanę chwalić, bo to zaczyna być tu normą. ( tzn. wyniki) ??

Pan Dariusz jest prawie ze Szczecina, ale pilnuje wszystkiego.

Nawet dynamicznie rozwijającej się branży ulicznej sprzedaży hot-dogów w Nowym Sączu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grendziu napisał:

Fuj... Pewnie brałyby całą noc, ale mi się już nie chcę...

IMG_20220527_213849.jpg

IMG_20220527_204833.jpg

nie podobają Ci się? to na jaki ....j je łapiesz? zanęta krąp-jaź i masz cenne gatunki ?. pikne linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, christhof70 napisał:

nie podobają Ci się? to na jaki ....j je łapiesz? zanęta krąp-jaź i masz cenne gatunki ?. pikne linki

Co nie wrzucę to same bieroo, łatwizna, coś jak dla Ciebie sandacz na dropa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, christhof70 napisał:

nie podobają Ci się? to na jaki ....j je łapiesz? zanęta krąp-jaź i masz cenne gatunki ?. pikne linki

Daj mu spokój. Pacan trafił w dzień i się przechwala że w końcu odkrył z której strony robaka się nawlekwa. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymaliśmy 4 godziny. wiało i lało. zimno jak wuj. zaliczony kolejny piękny lin i karp. lin mega gruby, stawiam, że najcięższy w tym roku. dwa brania, oba zaliczone

20220528_181132.jpg

20220528_181114.jpg

20220528_181136.jpg

20220528_193916.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa pojechała, a ja na ryby. zaliczyłem 1 spinkę, dwa brania spaprałem. wpadły dwa piękne liny i cztery karpie. drugi raz w życiu zważyłem lina. ryba 47 cm-waga 2,22kg. masakra jaki spaślak. macie dla porównania dzisiejsze 45 i 45  sprzed kilkunastu dni. ryby potwornie silne. karpie też nienaturalnie grube. mają w tej wodzie masę żarcia. na bonus piękna walka ze szczupłym ponad 70cm, który zaatakował płoć ze 25 cm. ryba po kilku minutach ścięła przypon i poszła pożreć płotkę. nie wypuścił skubany. dzień udany

IMG_0567.JPG

IMG_0566.JPG

IMG_0565.JPG

IMG_0559.JPG

IMG_0568.JPG

IMG_0569.JPG

IMG_0570.JPG

IMG_0571.JPG

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...