Skocz do zawartości

Telefon komórkowy


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad tymi 3 modelami. "Zawsze" miałem Szajsungi, ciekaw jestem jak sprawują się Huawei-e i Xaomi-ngi. Co byście polecili mi z tych trzech modeli, lub w cenie do 1 500 PLN  w podobnych parametrach?:champagne-2010:

Screenshot_20200317-114627_Chrome.jpg

Screenshot_20200317-114722_Chrome.jpg

Screenshot_20200317-115116_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

U mnie wszyscy (5osób) użytkują Huawei. Nikt nie narzeka. Akurat tego modelu nie mamy. 

Czy Huawei ogólnie ma "intuicyjną" obsługę? Słyszałam dobre opinie ogólnie o tej marce i może najwyższy czas odejść od Szajsungów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziesz musiał zmienić jakieś przyzwyczajenia, ale nie przewiduję problemów. Ja i Anka sobie radzimy, a nie należymy do ludzi grzebiących w tel. Muszę dodać tylko że mając tel. od operatora sieci, aktualizacje są cały czas. Nie wiem jak przy kupowanych w markecie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u  mnie Xiaomi w rodzinie, ja mam jakąś czwórkę, żona ma siódemkę i sobie chwalimy. Grzegorz, każda sroka swój ogon chwali, także wątpię żeby Ci ktoś bezstronnie doradził.;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Semi napisał:

A u  mnie Xiaomi w rodzinie, ja mam jakąś czwórkę, żona ma siódemkę i sobie chwalimy. Grzegorz, każda sroka swój ogon chwali, także wątpię żeby Ci ktoś bezstronnie doradził.;)

No dobra, a obsługa i bateria jest spoko? W porównaniu do Szajsunga to lepsze parametry i 4 stówy różnicy.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 wiesz, że ja zawsze jestem bezstronny, ale nie słuchaj ich :39icon:

Bierz Szajsunga, to tylko stówę więcej, a to nie jest tego warte. Duża bateria, wiec na jednym ładowaniu se nagrasz cały sezon :39icon:

Edit: i żaden chinczyk nie będzie Cię szpiegował 

Edytowane przez Hotpoint
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie wczoraj kupiłem stan igła takie coś, używkę od kolegi za 1200zl stan igła z kartą 128gb.

https://m.ceneo.pl/71146117;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAjwguzzBRBiEiwAgU0FT-Wb6IB7hxcCC2zEnYZRLhXo4XEJ7t-Cld5KSHX4SGMLeoc3W3jY5hoCKZsQAvD_BwE#tab=click

Tylko dlatego, że robi lepsze zdjęcia wnętrz nieruchomości niż większość obiektywów do tego dedykowanych... 

Zdjęcie zrobione na szybko bez obróbki. Nogi brzydackie nie moje???

1585425739250_IMG_20200328_205421.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzes77 napisał:

No dobra, a obsługa i bateria jest spoko? W porównaniu do Szajsunga to lepsze parametry i 4 stówy różnicy.

Obsługa bardzo spoko, ale co ja mogę powiedzieć jak zacofany jestem, toć to mój pierwszy smarkfon, jeszcze dwa lata temu z Solidem szalałem:$. Moja żona miała Samsunga Galaxy chyba 5 czy 6 i mówi że Xiaomi dużo lepsze do tego baterii nie musi co kilka godzin ładować. Mi przy używaniu, a bardzo dużo dzwonię służbowo i zdarza mi się w robocie z neta korzystać, to dwa dni trzyma. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...