Skocz do zawartości

Telefon komórkowy


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Całego salonu jakoś nie poznaje. 

Salon też nie mój. Jutro wysyła kurierem, we wtorek u mnie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

Tylko dlatego, że robi lepsze zdjęcia wnętrz nieruchomości niż większość obiektywów do tego dedykowanych

Dobry tele Ale Twój salon ... Jest większy od mojego mieszkanie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 pewnie każdy z nich spełni twe wymagania, więc kieruj się kasą, wygodą, aktualizacjami i serwisem.

Dla mnie Huawei trochę kuleje, bo odcinają się powoli od Google i chcą tworzyć własny system i aplikacje, więc sprawdź lepiej do kiedy gwarantują aktualizacje.

Nie mówię, że to źle, jednak ja osobiście z usług Google nie rezygnuję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten pierwszy, 8 pro.

Szlag mnie trafia. Całe życie Samsung i zachciało mi się zmian. A mogłem wziąć tego A70.

Naj bardziej minie irytuje zbyt wrażliwy ekran dotykowy. Czasami się zdarza że sam gdzieś dzwoni przez Messenger.

Poza tym mam swoje przyzwyczajenia i trudno się na początku przyzwyczaić.

Zdjęcia robi fajne i na tym mi zależało najbardziej.

Jeśli bym miał jeszcze raz wybierać to wziąłbym Samsunga.

Bateria przy ciągłym użytkowaniu wytrzymuje 24 h.

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz A70 jeśli z tych. Nowa nakładka systemowa Samsunga bardzo fajna, zdjecia będzie robil też dobre. Tylko to kawał krowy, do kieszeni nie bardzo. Ale te pozostałe też duże. No i 70ka ma naprawdę fajną baterię już. No i Samsung to Amoled wyświetlacz, więc i ładnie to wszystko na ekranie wygląda. Ja od lat na Samsungu i nie dlatego, że samsung i już. Pasują mi te telefony, spełniają moje oczekiwania. Teraz Note 10 używam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję za wszystkie podpowiedzi, jednak znów zachowałem się nieodpowiedzialnie i zamówiłem taki telefon, o jakim tu nie było mowy i chyba przerastający moje potrzeby. Jutro po dyżurze pojadę go odebrać w miejscowym Rtv Euro Agd. Zamówiłem przez Internet z odbiorem na następny dzień w sklepie stacjonarnym. Chyba dałem się ponieść wyobraźni, no ale jak mi się coś w nim nie spodoba, to go zwrócę, jutro zdradzę co odje..łem :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...