Skocz do zawartości

Telefon komórkowy


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, NPC napisał:

Iphone

Nie wiem czemu nie lubię tej marki, zimno koledzy, jutro się pochwalę, chyba że coś mi się w tym telefonie nie spodoba. Dziś widziałem słabszą wersję na żywo, rozmawiałem z kolegą prowadzącym jeden z salonów sieciowych i wybór padł "jedyny słuszny". Zdradzę tylko, że będę mógł mieć na swoim telefonie łącznie z kartą pamięci 1,5 TB (prawie 50szt mojego obecnego telefonu jeśli chodzi o pamięć), a to jest jak dla mnie kosmos :D.

Wybrany telefon ma wielu fanów i wielu antyfanów, mi się podoba na żywo i większość recenzji jest temu modelowi przychylna :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to flagowiec Samsunga odebrany :champagne-2010:.Przez ostatnie dwa dni oglądałem mnóstwo porównań itp, do tego rozmawiając ze sprzedawcami sieciówek widziałem, że oni wszyscy noszą w kieszeniach ten model. Ja oczywiście odebrałem najmocniejszą wersję Note 10+ z 512GB pamięci i 12RAM. Jest to chyba maszyna przekraczająca moje potrzeby. Telefon (moja wersja) ukazała się 7 miesięcy temu i kosztował około 5 400 PLN, ja wczoraj zamówiłem za 4 600 PLN, jednak w dniu dzisiejszym cena w RTV Euro AGD zmieniła się na 4 300 PLN. Pracownik w sklepie anulował moje wczorajsze zamówienie i policzył mi po cenie z dnia dzisiejszego. Ja wiem, że za kilka tygodni ten telefon może być nawet tysiaka tańszy, ale za kilka tygodni może mnie na niego nie będzie stać z uwagi na to, co się dzieje na świecie. Miałem kupić coś za max 1 500 PLN, jednak tak naprawdę nic nie wzbudziło mojego zainteresowania, dopiero telefony powyżej 2,5 tysiąca miały to, co bym chciał. No a skoro miałem przekroczyć wstępny budżet, to już poszedłem po całości, bo wielu testerów uważa, że jest to idealny telefon do nagrywania i obróbki filmów, a o to mi najbardziej chodziło. Podobno ma jakąś fajną Samsungową apke do obróbki video. Link do mojegio telefonu https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-note-10-512-aura-glow.bhtml

Na zdjęciu porównałem go z tabletem syna :D:champagne-2010: Skoro nie mam już w co inwestować jeżeli chodzi o sprzęt wędkarski, to postanowiłem kupić ten telefon i mam nadzieję, że spełni moje potrzeby 

20200401_151335.jpg

20200401_151211.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 Najważniejsze, żeby Tobie pasował ten telefon.

"Kupione za moje, to nie za twoje." - takie przysłowie na trudne czasy i i internetowych mędrców, których ostatni wysyp mnie przeraża... Kwaranwanna...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Z żoną nad wodą? ???

Eeee, wątpię, z tego co Grzesiek pisał jego połówka nie pała miłością do wspólnych wypadów nad wodę.:hmmm-min::D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Semi napisał:

Eeee, wątpię, z tego co Grzesiek pisał jego połówka nie pała miłością do wspólnych wypadów nad wodę.:hmmm-min::D 

Nie raz się zastanawiam do czego ona pałła. Nie raz jej zupełnie nie rozumię, dziś mnie jednak zaskoczyła. Gdy jej powiedziałem, że telefon kupiłem za 1 200 PLN to powiedziała, żebym jej w "bola" nie robił, bo ten telefon wygląda na dużo droższy. Więc jej powiedziałem ile dałem naprawdę, wtedy powiedziała, że trzeba mieć naje...ne żeby kupić telefon za tyle pieniędzy, mimo tego, że to są sts-owskie zaskórniaki. Kopara mi opadła gdy moje "szczęście w nieszczęściu" zamiast marudzić i truć, to powiedziała, żebymej kupił taki sam. Niestety prośby spełnić nie zamierzam :D:champagne-2010:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
45 minut temu, Grzes77 napisał:

Nie raz się zastanawiam do czego ona pałła. Nie raz jej zupełnie nie rozumię, dziś mnie jednak zaskoczyła. Gdy jej powiedziałem, że telefon kupiłem za 1 200 PLN to powiedziała, żebym jej w "bola" nie robił, bo ten telefon wygląda na dużo droższy. Więc jej powiedziałem ile dałem naprawdę, wtedy powiedziała, że trzeba mieć naje...ne żeby kupić telefon za tyle pieniędzy, mimo tego, że to są sts-owskie zaskórniaki. Kopara mi opadła gdy moje "szczęście w nieszczęściu" zamiast marudzić i truć, to powiedziała, żebymej kupił taki sam. Niestety prośby spełnić nie zamierzam :D:champagne-2010:

Kup Jej jak będzie po 1200???

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...