Skocz do zawartości

Telefon komórkowy


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cygan786 napisał:

Grzesiu, kup nie bądź świnia. Będziesz miał karte przetargową.

Ta kartę przetargową przez tydzień, kobiety znam, a szczególnie tą swoją :D

Nie mówię, że nie kupię, ale dopiero na jesieni, bo pod koniec grudnia moja Pani kończy czterdziechę. Miałem jej kupić jakiś irobot roomba, więc kupię jej ten odkurzacz lub telefon, się zobaczy jak ona będzie pałłać do mnie, bo może tylko laurkę dostać :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.04.2020 o 19:59, Grendziu napisał:

Kup Jej jak będzie po 1200???

Chyba szybko nie będzie w tej cenie. Dziś z ciekawości sprawdziłem ile przez kilka dni jestem w plecy, bo pewnie teraz telefon będzie tańszy, a tu proszę taki kwiatek, telefon prawie 6 stów zdrożał w sklepie, w którym go kupiłem (screena dzień dzisiejszy) :D:champagne-2010:

Screenshot_20200413-083406_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie podpowiedzcie człowiekowi który już od dawna nie śledzi nowości, czy warto zainwestować w telefon powiedzmy 

średnio-górnopółkowy. drugi sezon korzystam z takiego https://allegro.pl/oferta/smartfon-realme-gt-master-edition-6gb-128gb-grey-13888246851? 

Niby nic do niego nie mam ale myśle nad czym na naprawdę kilka sezonów i tu rodzi się to https://allegro.pl/oferta/outlet-samsung-galaxy-s23-8-128gb-kolory-13918581544

System ratalny mnie tylko urządza ale pytanie czy warto inwestować i czy to faktycznie zakup na lata. 

Od razu uprzedzam że inne mnie nie zainteresowały z powodu że ten ma odpowiadającą mi wielkość i wystarczające parametry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał(a):

Panowie podpowiedzcie człowiekowi który już od dawna nie śledzi nowości, czy warto zainwestować w telefon powiedzmy 

średnio-górnopółkowy. drugi sezon korzystam z takiego https://allegro.pl/oferta/smartfon-realme-gt-master-edition-6gb-128gb-grey-13888246851? 

Niby nic do niego nie mam ale myśle nad czym na naprawdę kilka sezonów i tu rodzi się to https://allegro.pl/oferta/outlet-samsung-galaxy-s23-8-128gb-kolory-13918581544

System ratalny mnie tylko urządza ale pytanie czy warto inwestować i czy to faktycznie zakup na lata. 

Od razu uprzedzam że inne mnie nie zainteresowały z powodu że ten ma odpowiadającą mi wielkość i wystarczające parametry. 

Nie wiem jak te ale zobacz jeszcze Xiaomi, wiem chińczyk ale może któryś Ci podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NPC napisał(a):

Nie wiem jak te ale zobacz jeszcze Xiaomi, wiem chińczyk ale może któryś Ci podpasuje.

Jarek prosiłem, żadnych innych propozycji. Temat dotyczy czy warto wydać tyle kasy na telefon. 

PS. Mam chińczyka i nie widzę nic przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wiedzieć Arku? Ja od lat na Samsungu, obecnie S23 Ultra

Ale zacznę od tego czy warto. Dla mnie zdecydowanie tak, ze względu na lepsze parametry względem chińczyków, mimo że na papierze to samo, to użyte komponenty są lepszej jakości. Samsung gwarantuje 4 lat aktualizacji systemu co też jest istotne, więc kolejne 4 systemy Androida dostaniesz. Wg mnie nakładka systemowa w S23 jest dużo lepsza, niż u konkurencji. Samsung zawsze był znany z dobrych zdjęć z swoich telefonach, tak samo jest i tutaj. A co do minusa, to można zaliczyć brak ładowarki w zestawie, więc to jest zawsze te 80-100zl więcej przy zakupie.



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mav3rick napisał(a):

Co chcesz wiedzieć Arku?

Dziękuję Emilu. To co napisałeś w zupełności zaspokaja moje zainteresowanie i przekonuje na tak. Muszę jeszcze pokonać kutwę w moim organizmie. 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Emilu. To co napisałeś w zupełności zaspokaja moje zainteresowanie i przekonuje na tak. Muszę jeszcze pokonać kutwę w moim organizmie. 
Wart jest swojej ceny, bierzesz sobie na 3 lata w raty, płatności za bardzo nie odczuwasz, po 3 latach jeszcze za tysiąca sprzedasz i bierzesz kolejnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...