Skocz do zawartości

Facebook


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj świętując we własnym domu (po kilku drinach) postanowiłem założyć sobie Messenger by kontaktować się z rodziną i z każdym wypić po drinie za pomocą tego "utrojstwa". Moje szczęście trwało kilkanaście minut, po czym tą aplikację usunąłem, a zamiast tego zainstalowałem WhatsAppa. 

Jakie było moje zdziwienie, jak dziś po 10 rano zadzwoniła do mnie moja żona i powiedziała, że zaprosiłem ją do znajomych na fejsie. Po tym jeszcze kilku znajomych mi mówiło, że ich zaprosiłem do znajomych. Gdybym o tym wiedział, nigdy bym Messengera nie zainstalował, jeżeli ktoś z Was otrzymał ode mnie takie zaproszenie, to z góry przepraszam, będę chciał to może jakoś odkręcić, a jak się nie uda, to może się do tego g...a przekonam. Jeszcze raz przepraszam jeżeli któryś z Was otrzymał zaproszenie, nie wiem jakim cudem założyło mi się konto na fejsie mimo, iż tylko zainstalowałem Messengera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaZuYa napisał:

Oj tam , Oj tam mocne te drinki musiały być ;p .

Nie były takie mocne :champagne-2010:, bo mi je żona robiła, nowy telefon i nie śledzenie chyba tego, co akceptuje przyczyniło się do tej "muki" :D,  trudno, chyba trzeba będzie z tym jakoś żyć :D. Nawet nie wiem jak do tego "dziadostwa" się teraz zalogować i spróbować to usunąć, rozmawiałem z kumplem z pracy i mi może coś w tym temacie pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cygan786 napisał:

Wiedzialem że to Ty. Od razu wyskoczylo mi w proponowanych znajomych. Zaraz wysylam zaproszenie do grona znajomych i na nasza grupe Radom-wędkarstwo. emoji2957.png

Hm... to może tego usuwać nie będę. Przemyślę sobie to jeszcze. Na fejsie trzeba uważać przy zakupach i akceptacjach różnych linków, natomiast znajomi itp to jest na plus chyba, jeżeli chodzi o przepływ informacji. Zgłuplem teraz, bo zawsze byłem anty, no ale jak już przypadkiem się mój profil utworzył, to może go zostawię. Teraz to mam orzech do zgryzienia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Grzes77 napisał:

Hm... to może tego usuwać nie będę. Przemyślę sobie to jeszcze. Na fejsie trzeba uważać przy zakupach i akceptacjach różnych linków, natomiast znajomi itp to jest na plus chyba, jeżeli chodzi o przepływ informacji. Zgłuplem teraz, bo zawsze byłem anty, no ale jak już przypadkiem się mój profil utworzył, to może go zostawię. Teraz to mam orzech do zgryzienia :D

Zabjacz  czasu, tylko o forum nie zapomnij :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Grzes77 napisał:

Jakie było moje zdziwienie, jak dziś po 10 rano zadzwoniła do mnie moja żona i powiedziała, że zaprosiłem ją do znajomych na fejsie. Po tym jeszcze kilku znajomych mi mówiło, że ich zaprosiłem do znajomych. Gdybym o tym wiedział, nigdy bym Messengera nie zainstalował, jeżeli ktoś z Was otrzymał ode mnie takie zaproszenie, to z góry przepraszam, będę chciał to może jakoś odkręcić, a jak się nie uda, to może się do tego g...a przekonam. Jeszcze raz przepraszam jeżeli któryś z Was otrzymał zaproszenie, nie wiem jakim cudem założyło mi się konto na fejsie mimo, iż tylko zainstalowałem Messengera. 

A zaznaczyłeś opcję zaproś osoby z kontaktów?

Whats up też jest od FB ale lepszy w obsłudze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...