Skocz do zawartości

Facebook


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem niedawno jakiś opryszek przejął moje konto na FB i przy okazji około dwudziestoletnie konto pocztowe.

Miałem fajną pogawędkę na Policji, z fajnym gościem. A swoje już też wiedziałem.

Dajcie sobie spokój. To są zwykłe wywiadownie.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Linek727 napisał:

To są zwykłe wywiadownie.

Na szczęście jestem na tyle nieciekawym człowiekiem, że nie jest to dla mnie argument :)

Alkokonferencje przez messengera z chłopakami, z którymi normalnie wędkuję to aktualnie to co trzyma mnie przy życiu.

 

Edytowane przez booohal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, booohal napisał:

Na szczęście jestem na tyle nieciekawym człowiekiem, że nie jest to dla mnie argument :)

Alkokonferencje przez messengera z chłopakami, z którymi normalnie wędkuję to aktualnie to co trzyma mnie przy życiu.

 

@booohal Są takie sytuacje, kiedy nie Ty decydujesz, czy jesteś ciekawym człowiekiem. A alkokonferencje zawsze są ciekawe :champagne-2010:

Problem nie polega na tym, czy powiesz "Dupa". Problem robi się wtedy, gdy ktoś w umiejętny sposób tę "Dupę" wkomponuje w nieodpowiedni kontekst. :D I na tym zakończę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach korzystania z fejsa i Messengera wywaliło mnie z obu tych aplikacji i wyświetla się coś takiego jak na poniższym screenie. Mieliście taką sytuację? Nie mam pojęcia co z tym zrobić i ciągle się upewniam, że zrobiłem błąd logując się na tych aplikacjach. Nic nie wrzuciłem nieodpowiedniego (chyba) a tu taka "szopka" po 2 dniach użytkowania. Teraz to nawet nie mam jak się zalogować by to konto usunąć. Nie mam pojęcia o co tu chodzi, mam tylko nadzieję, że jakiś uj  mi konta nie przejął, bo wiem jakie później są z tym problemy. Mieliście taką sytuację?Screenshot_20200416-174234_Facebook.jpg.ba52e4c3ab5eed213db061860ed6f228.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz usunięte konto. Nie mam pojęcia jak to się mogło stać..
Ewentualnie jest jakaś weryfikacja danych z powodu próby włamania na konto lub zbyt dużej ilości nieudanych prób zalogowania. Nie jest to ban , bo byłaby informacja.
Nie mam ciebie w znajomych.
Spróbuj założyć nowe konto na innym loginie i haśle lub tak jak mówiłem zalogować się z innego telefonu lub komputera. Choć z tego go widzę nie ma twojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elvis napisał:

Najprawdopodobniej masz usunięte konto. Nie mam pojęcia jak to się mogło stać..
Ewentualnie jest jakaś weryfikacja danych z powodu próby włamania na konto lub zbyt dużej ilości nieudanych prób zalogowania. Nie jest to ban , bo byłaby informacja.
Nie mam ciebie w znajomych.
Spróbuj założyć nowe konto na innym loginie i haśle lub tak jak mówiłem zalogować się z innego telefonu lub komputera. Choć z tego go widzę nie ma twojego konta.

No ale w takim wypadku kto mógłby to konto usunąć i w jaki sposób. Kurczę zrobiłem sobie problem. Miałem fejsa nigdy nie mieć, ale gdy już przypadkiem konto założyłem i pojawiło się na nim nawet kilku kumpli sprzed lat, to się "samo" usunęło, to jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grzes77 napisał:

No ale w takim wypadku kto mógłby to konto usunąć i w jaki sposób. Kurczę zrobiłem sobie problem. Miałem fejsa nigdy nie mieć, ale gdy już przypadkiem konto założyłem i pojawiło się na nim nawet kilku kumpli sprzed lat, to się "samo" usunęło, to jakaś paranoja.

Sprawdź, czy masz dostęp do mejla, którego podałeś przy logowaniu.

Miałem podobnie i sporo pogadałem, jak złożyłem doniesienie o przejęciu konta, z gościem z miejskiej komendy na te tematy. Dobry fachura i przemiły gość.

PS. Jak udowodnisz, że Twoja szkoda przekracza 20 tysi zielonych, to atakuj. Inaczej Juesej nawet nie zleci przejrzenia logów. :D

 

PS. Miejsce pracy tu nie zadziała, uwierz :D

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...