Skocz do zawartości

Facebook


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Linek727 napisał:

Sprawdź, czy masz dostęp do mejla, którego podałeś przy logowaniu.

Miałem podobnie i sporo pogadałem, jak złożyłem doniesienie o przejęciu konta, z gościem z miejskiej komendy na te tematy. Dobry fachura i przemiły gość.

PS. Jak udowodnisz, że Twoja szkoda przekracza 20 tysi zielonych, to atakuj. Inaczej Juesej nawet nie zleci przejrzenia logów. :D

 

PS. Miejsce pracy tu nie zadziała, uwierz :D

Dostęp do maila mam i zaraz zmienię tam hasło. 

Nie zamierzam nic nigdzie zgłaszać, skoro to "się samo usunęło" to widocznie fejsy mi są nie pisane i drugiego konta zakładać nie mam zamiaru.

Wiem jak się odbywają zgłoszenia do fb itp, mają wyj...ne  na ludkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprowadźcie mnie na dobrą ścieżkę myślową bo:

20200416_214945.jpg

Na screenie widocznym powyżej jest mój adres IP z telefonu, na gmail dotarła wiadomość, na której jest mój model telefonu, sieć w jakiej pracuje, jednak zupełnie inny adres IP.

20200416_214907.jpg

Czy faktycznie ktoś mógł przejąć moje konto na fb i je usunąć, niby wiem, że takie rzeczy się zdarzają, no ale nie po 2 dniach od zalogowania. Jutro sobie z kumplem w pracy pogadam, bo mnie ta sytuacja trochę rozwaliła.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według gmail haseł przejętych brak. Technologia mnie przerosła. Dziś sobie już odpuszczam te moje domysły, jutro pójdę do kolegi, który odzyskiwal różne dane z sieci, nawet fb, zobaczymy, co on mi powie.

Tomek ja też się nie znam, a dziś już całkiem zgłupłem, jednak nic nie piłem (przed utratą kont na obu aplikacjach), więc na alkohol zgonić nie mogę :D 

Screenshot_20200416-221058_Google Play services.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzes77 napisał:

Tomek ja też się nie znam, a dziś już całkiem zgłupłem, jednak nic nie piłem (przed utratą kont na obu aplikacjach), więc na alkohol zgonić nie mogę :D 

No to lipa, ja to zawsze wszelkie niepowodzenia na kielicha zwalam.:champagne-2010::D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Semi napisał:

No to lipa, ja to zawsze wszelkie niepowodzenia na kielicha zwalam.:champagne-2010::D

A ja na miejscu tego Pana piłbym non stop po takich sensacyjnych wydarzeniach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest dynamiczny IP. Czyli zmienny. Za kazdym razem jak loguje sie telefon do sieci pobiera pierwszy wolny IP z puli adresow tak jest w sieciach 4G. W sieci WLAN jak jest ruter ktory ma swoj adres załóżmy 192.168.1.1 , to nastepne urzadzenie bedzie mialo końcówkę 2, itd.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

A źle Ci było Beeeeeezzzz? 

Bardzo dobrze, lepiej niż teraz, bo nie wiem co się stało i do poniedziałku wiedział nie będę. Dopiero w poniedziałek będę widział się z kumplem, który mi przejrzy o co chodzi.

Może to ja człowiek starej daty coś popierdzieliłem, bo analizując powoli to wszystko zaczynam myśleć, że żaden "mudżahedin" nic by nie skorzystał z mojego konta na fejsie, lub nawet gdyby przejął gmaila. Wpisując moje imię i nazwisko pojawiają się dwa konta zupełnie puste. Pewnie sam coś poblokowałem, sęk w tym, że nie wiem kiedy i jak. Mam nadzieję, że w poniedziałek się okaże, że tym "typem" dokonującym sabotażu jestem sam osobiście, oby tak było, bo nawiązali ze mną kontakt po ponad 20 latach spoko kolesie z wojska i nawet to dla nich chciałbym to konto odzyskać (nie wierzę, że takie rzeczy piszę, jako typowy anty fejs :D, no ale tak to wygląda, a słyszałem, że tylko świnie nie zmieniają poglądów, co nie oznacza, że nie trzeba na tej aplikacji cholernie uważać, by nie mieć nieprzyjemności) :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...