Skocz do zawartości

Facebook


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrła samo się naprawiło. Nic nie rozumię, nie mam pojęcia o co kaman. Zmieniłem 3 razy hasło, nic nie pomagało, teraz zalogowalo się samo, czyli to był jakiś cichy ban 24h? Nie mam pojęcia, tym bardziej, że nie mieli za za co.

 

Screenshot_20200417-201909_Facebook.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elvis napisał:

Nie ukrywam że na to liczyłem. To pewnie wina FB

Przypomniałem sobie, że przed tym "banem" chcieli ode mnie dla uwiarygodnienia zdjęcie mojej facjaty, gdy to kilkukrotnie odrzuciłem, to dostałem tego "bana", dopiero dziś sobie o tym przypomniałem. Trochę to chore, zdjęcia facjaty im nie dałem i nie mam zamiaru, mają moje zdjęcie profilowe i tyle im powinno wystarczyć :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzes77 napisał:

Przypomniałem sobie, że przed tym "banem" chcieli ode mnie dla uwiarygodnienia zdjęcie mojej facjaty, gdy to kilkukrotnie odrzuciłem, to dostałem tego "bana", dopiero dziś sobie o tym przypomniałem. Trochę to chore, zdjęcia facjaty im nie dałem i nie mam zamiaru, mają moje zdjęcie profilowe i tyle im powinno wystarczyć :champagne-2010:

A podawałeś nr telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo gdy zhakowano mi konto i zakładałem drugie, to nie podałem ani telefonu, ani foty. No i po paru monitach mnie usunęli.:D

Można żyć bez FB. A nawet trzeba...

Edytowane przez Linek727
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 18.04.2020 o 15:06, Linek727 napisał:

Pytam, bo gdy zhakowano mi konto i zakładałem drugie, to nie podałem ani telefonu, ani foty. No i po paru monitach mnie usunęli.:D

Można żyć bez FB. A nawet trzeba...

Taa, wydawałoby się, że bez forum też, a taki @Grzes77nam przepadał na fejsach???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum a FB to jednak inne relacje. Mnie na FB przerażała jedna rzecz: ta "potrzeba" niektórych znajomych epatowania świata swoją osobą, poczynając od fotek frytek w nadmorskim kurorcie, a kończąc na dokonaniach potomka. To jakiś społeczny przepamiętnik typu: "Dziś Andrzej do mnie nie zadzwonił. To chyba koniec." Albo powielanie tych samych memów.

Nie tęsknię. Wolę pogadać z kumplami, pojechać na ryby albo poczytać. Cóż, takie pokolenie, co się darło pod oknem: "Mamooooooo! Rzuć piłkę!"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Linek727 napisał:

Forum a FB to jednak inne relacje. Mnie na FB przerażała jedna rzecz: ta "potrzeba" niektórych znajomych epatowania świata swoją osobą, poczynając od fotek frytek w nadmorskim kurorcie, a kończąc na dokonaniach potomka. To jakiś społeczny przepamiętnik typu: "Dziś Andrzej do mnie nie zadzwonił. To chyba koniec." Albo powielanie tych samych memów.

Nie tęsknię. Wolę pogadać z kumplami, pojechać na ryby albo poczytać. Cóż, takie pokolenie, co się darło pod oknem: "Mamooooooo! Rzuć piłkę!"

Mam podobne podejście, chyba właściwe części osób troszkę starszych.

Nie chcę i nie mam FB, "Insta" i całej reszty tych wynalazków.

Forum wędkarskie to czy tamto, wystarczy mi jako cała moja obecność w wirtualnym świecie.

Kto chce  wiedzieć co się u mnie dzieje, to skorzysta z telefonu, znajdzie ze mną kontakt, o ile on sam i ja uznam to za stosowne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...