Skocz do zawartości

Mocna sztyca na komercję do 3,5m


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dorobiłem się w weekend 3 kosza, tym razem dostałem od kolegi za free dajłę więc mam trzy, ale mam jedną sztycę Matrixa i ona jest delikatna. Do odławiania szybkościowego przy klasyku na zawodach super, ale ryby na komercjach są małe, średnie i duże. Samego podbieraka karpiowego do mutantów zabierać mi się przeważnie nie chcę, ale już jakąś mocną sztycę to bym się dorobił.
Proszę o propozycję :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Linek727 napisał:

To ilu Was jest? Tych @Grendziu(ów)? Jakieś posty zdublowane... To nie piątek, jeszcze mi się w oczach nie dwoi.O.o

Zrobię zdjęcie i wyślę przy okazji oki? Gdzieś na forum 100lat temu było, wiem, że reklamację zrobiłem, była pozytywna i dostałem nową, a @Ostap potem ją sobie przerobił jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę złotych a naprawdę ciekawa propozycja. Znajomy kupił. Miałem w rękach i pod komercyjne łowy świetna. Bardzo dobra opcja z krótkim elementem. Przy operowaniu dużą rybą na brzegu bardzo pomocne. Nie musimy wywijać długim elementem.

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/podbieraki-i-sztyce-korum-preston/28980-sztyca-preston-c-drome-power-handle-3m.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :beer1:

A co sztycy karpiowej na komerchę, czyli ryby od kilaka w górę, i tak trzeba operować jedną ręką. I tu jest kłopot.

Skracając: profesjonalną dyskusję należy zacząć od 4 paczek. I tego jestem pewien.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
20 godzin temu, christhof70 napisał:

a to na komercję to musi być taka specjalna? aha, to ja nie wiedział. znaczy nie można takowej stosować na innych wodach?

A widziałeś aby ktoś łowił np. kijem rzecznym na komercji metodą method fieder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...