Skocz do zawartości

PawelL LIVE.


PawelL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bardzo dziękuję. Kilka dni nad wodą to fajny czas, niestety jak zawsze za krótko. Marzy mi się dłuższa zasiadka, taka właśnie 5 nocek min. Też wczoraj myślałem o tym dlaczego nie mieliśmy nic większego ale na kilka dni w sumie wyciągniętych na brzeg było kilka ryb (chyba 3) które można zaliczyć do ryb. Fakt, że Ci obok mieli 2 spinki pod nogami co daje 5 'normalnych' ryb.

Październik myślę, że dam radę i jakby to dobrze ustawił to z 4 nocki można wycisnąć :)

Kilka rzeczy przetestowałem nad wodą i jestem bardzo zadowolony z efektu. Najbardziej cieszę się z lodówki na gaz. Kozak. Teraz mogę jechać na ryby i nie muszę odwiedzać sklepów przez kilka dni bo towar w lodówce się nie zepsuje. A chłodzi do można powiedzieć odpowiedniej temperatury (moja w domu nie zejdzie tak nisko)

Łódka z deeperem bez problemu po modyfikacjach śmiga na 170m (tyle wypływałem) i to nawet jak łódka płynie do brzegu. Teraz jeszcze tylko kilka poprawek w oprogramowaniu i na jednej aplikacji będzie sterowanie łódką z batymetrią + obraz FPV bezpośrednio z łódki. 

Kolejną zasiadkę zacznę od konkretnego sondowania i naniesienia mapy batymetrycznej a później dopiero zestawy do wody. 

 

Czas spędzony bardzo fajnie. Miło i kulturalnie :)

 

Teraz jeszcze auto trzeba rozpakować.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro na Wapnicę, ale troszkę się boję.....
Z towaru co mam naszykowane do nęcenia i łowienia .... to ja rozpirdzielę to łowisko .....
Wstępne nęcenie 2 litry kuku z pszenicą.
Musli od @Ostap] które na razie zalałem tylko dipem, bo widziałem co się robi po dodaniu wody!
Kulki także od Niego, ale zapodam połowę co dostałem, aczkolwiek na włos także prawdopodobnie pójdą.
 
No przecież ja tam pojadę harować ...
Kurde 100 kg przez dzień planuje
-15 linów po 1,5 każdy.
-10 jesiotrów po 5 - 10 kg
-karpie wyścigówki 2 kg około 20 sztuk
-karpie powyżej 5 kg około 4 sztuk 
 
No dobra wyszło 132 kg
Dam radę, ale trzymajcie kciuki!
 
 
Tak naprawdę to jadę se tylko połowić, bo od wczoraj nie byłem na rybach 

IMG_20220729_165736.jpgIMG_20220729_165742.jpg

Edytowane przez PawelL
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, PawelL napisał:

Jadę jutro na Wapnicę, ale troszkę się boję.....emoji41.png
Z towaru co mam naszykowane do nęcenia i łowienia .... to ja rozpirdzielę to łowisko .....
Wstępne nęcenie 2 litry kuku z pszenicą.
Musli od @Ostap] które na razie zalałem tylko dipem, bo widziałem co się robi po dodaniu wody!
Kulki także od Niego, ale zapodam połowę co dostałem, aczkolwiek na włos także prawdopodobnie pójdą.
 
No przecież ja tam pojadę harować ...
Kurde 100 kg przez dzień planuje
-15 linów po 1,5 każdy.
-10 jesiotrów po 5 - 10 kg
-karpie wyścigówki 2 kg około 20 sztuk
-karpie powyżej 5 kg około 4 sztuk 
 
No dobra wyszło 132 kg
Dam radę, ale trzymajcie kciuki!
 
 
Tak naprawdę to jadę se tylko połowić, bo od wczoraj nie byłem na rybach emoji41.png

IMG_20220729_165736.jpgIMG_20220729_165742.jpg

Wiesz co, może przelicz te plany ponownie, zastanów się dobrze, czy czasem nie lepiej do roboty pójść na jakieś nadliczbowe godziny.

Mniej się narobisz a i zarobisz, na jakaś spokojniejszą zasiadkę na której będziesz czerpał przyjemność z wędkarstwa ?

Nic cię nie będzie bolało a i kręgosłupa nie nadwyrężysz- No chyba że lubisz taki zapie..ol, wtedy nic mi do tego ?

Tak czy siak połamania ??, i przemyśl moją radę. Żeby nie było w niedziele, a nie mówiłem ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 spombów poszło, stanowisko do ważenia i mierzenia gotowe, zestawy w wodzie.


Pada .........
IMG_20220730_064815.jpgIMG_20220730_064914.jpgIMG_20220730_064924.jpgIMG_20220730_065101.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem jej, bo jeszcze odsypia poprzedni wyjazd

Mały, a zdjął mii klipa i na 100 metrów odszedł...
IMG_20220730_091700.jpgIMG_20220730_092928.jpgIMG_20220730_092956.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...