Skocz do zawartości

PawelL LIVE.


PawelL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, elvis napisał(a):

Panowie, jest kolejna zmiana terminu zawodów okręgowych na 28-29.10

A to czemu? Ja mam teoretycznie weekendy wolne, ale inni muszą sobie wolne załatwić, mp @Bolo chciał jeszcze spróbować a pracuje w weekendy. To ostateczna zmiana? Im dalej będzie to odkładane, tym będzie ciężej o rybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu? Ja mam teoretycznie weekendy wolne, ale inni muszą sobie wolne załatwić, mp [mention=2063]Bolo[/mention] chciał jeszcze spróbować a pracuje w weekendy. To ostateczna zmiana? Im dalej będzie to odkładane, tym będzie ciężej o rybę.
Duża ilość wędkarzy zgłaszała, że chciałby jechać na Festiwal Wędkarstwa do Kielc, a to ten sam termin. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom kolegów podjęliśmy decyzję o zmianie terminu. Sam też się wybieram na Targi, ale czy pojadę, nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi targami, ale jak się wyznacza termin na poziomie okręgu, to powinno się trzymać tego, ok raz zmienić rozumię, a nie dwa razy. Trochę kiepsko ustawiać zawody na 70 osób pod kilku, którym terminy nie pasują. Nie biję @elvis do Ciebie, bo to pewnie nie Ty jesteś przyczyną tego zamieszania. Przepraszam @PawelL za zaśmiecanie Twojego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nałowiłem się!
Początkowo wiatr mieliśmy w twarz, wiec zepchnęło tybki bliżej brzegu, przez co były także bardzo rozproszone.
Miałem kilka ryb, ale to nie było jeszcze to.
Około południa wiatr ustał, rybki wróciły na daleki dystans, więc mogłem rozwinąć skrzydła.
Był taki czas, że dłużej holowałem, niż czekałem na branie.
Najszybciej miałem ryby na obydwu wędkach po 54 sekundach 
Największa rybka to 8,700, który nie chciał za bardzo pozować, także nie było dyszki, ale zabawa znakomita.
Wszyscy zadowoleni i zmęczeni skończyliśmy okolo 17 i do domciu.

IMG_20231021_153912.jpgIMG_20231021_153914.jpg

Edytowane przez PawelL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...