Skocz do zawartości

Flagman S-Canal Feeder 3,6m // 70g


Sołtys stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne z wędkarskich przygód, których nie doświadczyłem, to muszkarstwo i egzotyczne połowy. Mam tego szpeju, często bardzo słabego, od groma. I będę to trzymać, bo lubię mieć możliwość, jak mi się coś zechce. Nawet spinningu, którym zachłysnąłem się po tyczce. Bo te szpeje tworzą mnie wędkarsko wolnym. Może jestem chomikiem, ale każdy z nas przecież chomikuje własne przeżycia...

@Grendziu, bardzo źle zrobiłeś, sprzedając ten kosz. A jeszcze gorzej zrobiłeś, że nie sprzedałeś go mnie.>:( Dołożyłbym Ci w gratisie kapturek na dezodorant, czyli na hak w aucie.

:P:beer1:

PS. Mam takiego kolegę jak Ty, który skacze po metodach, więc odsprzedaje czasami hurtem, bo potrzebuje kasy na nowego świra. Swoją drogą, przesympatyczny i bardzo pomocny gość. Jeżeli, pomimo tych swoich nierozsądnych działań, jesteś jak ów mój kolega, to pomimo tego, że nie dałeś mi szansy kupić kosza, masz u mnie zawsze Pepsiora albo browara :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Linek727Ty się nie bój o mnie. Feedery te co mam to zostają, po koszu szukam fotel, więc nie jest, aż tak źle...

Jeśli mi kiedyś minie spinn, to ok, może i kosz wróci. 

Łowienie na koszu mnie nie zachwyciło, od całą prawda. Czas na fotel Cresta, osprzęt został ?

Kocham być na wodzie od zawsze, np windsurfing kiedyś był, to teraz z Łodzi na spalinie zachłysnałem się chwilą i niech ta chwila trwa jak najdłużej... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grzes77 napisał:

Nie no kurde:

...Wiatr nie wieje, 

a Darek się chwieje...

 

Stary można różne etapy przechodzić w życiu, ale jak się prowadzi firmę z zanętami, posiada się sprzęt feederowy z najwyższej półki, to jak tak nagle można to "pierdolnąć" (sorry za określenie, ale żadne inne słowo nie odniesie sensu tego, co o tym myślę) to wszystko. Rozumię spining od czasu do czasu, hm... to taki skok w bok, można przymknąć oko, ale odrzucenie wszystkiego na bok, posprzedawanie i pójście tylko w spina, tego nie zrozumię. Mam nadzieję, że w końcu odrzucisz tą Pepsi, bo te cukry mają zły wpływ na Ciebie drogi przyjacielu :champagne-2010:

Nie panikujcie tak. Przecież mogło być gorzej. Grendziu mógł pójść np w...filatelistykę. A tak zboczył tylko trochę z kursu i zacumował przy spinie. Pomacha z tydzień, dwa tym spiningiem bez kontaktu z rybą, to się szybko zmęczy i zniechęci. Pomyśli i dojdzie do wniosku, że lepiej pomachać feederami, bo sobie przynajmniej można usiąść i odpocząć pomiędzy rzutami. Wróci wtedy do korzeni szybciej niż myślicie. Trza już kasę odkładać, bo lada chwila, Grendziu będzie wyprzedawał po atrakcyjnych cenach arsenał spinningowy, żeby sobie nowe feedery po kupować. :D:P 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 12.06.2020 o 01:16, ArekH napisał:

Tu, się możesz bardzo zdziwić. Za byle co, liczy sobie, kutwa. :P

Sprzedałem kosz, w to miejsce już coś zamówiłem. Reszta nie jest na sprzedaż :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...