Skocz do zawartości

Method feeder koszyki


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 minut temu, elvis napisał:

Czy ja o czymś nie wiem?

Zawsze myślałem że Banjo to Preston, Guru to Hybrid. emoji15.png

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Masz rację, Banjo to Preston, pomieszałem nazwy jak to ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Banjo to Preston, pomieszałem nazwy jak to ja
Nic się nie stało. Od jakiegoś czasu nie śledzę tak uważnie nowości i wcale bym się nie zdziwił, że coś takiego wyszło.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pędzę w nocy do pionek i Od razu powrót czasu mało bo na 6 rano muszę wrócić Bo zajechał bym do Ciebie z łódką no i przy okazji kupił bym kilka  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią ale ja od piątku na urlopie ;)

Mogę Ci dać. Nie sprzedaję tego. A na pewno od Ciebie pieniędzy nie wezmę ;)


Niestety nawet gdy człowiek jest dobry, uczynny, chce sobie zrobić małą odskocznię od domowych obowiązków (piszę tu o mojej piwnicznej pracowni) to i tak dostaje chu... w oko.

Właśnie wróciłem z pracowni. Niestety poniedziałkowa ulewa zalała mi piwnicę. Elvis był u mnie i widział, że piwnica to stare pomieszczenie po pralni i w boxie obok jest studzienka która przez nieudolne rządy trzaskowskiego Warszawą wybiła do góry.


Nie wiem ile tam było wody bo dziś byłem tam 1 raz po poniedziałku ale mam trochę strat.


Najgorsze jest to, że miałem tam wykładzinę dywanową i cała jest mokra.

Mam tyle rzeczy, że nie da rady abym ją sam wyjął.

Gdzie dało się to podniosłem ją do góry i czekam aż coś wyschnie.



Czy mógłby ktoś zmierzyć dokładnie jakie ma wymiary łącznik drenanna? Z tych nerwów zapomniałem jak byłem w piwnicy.




Całe szczęście mam ogrom rzeczy na półkach albo wiszących więc aż takich strat nie ma.

80d4ab09d6b4fe9a02ebc19644886c0c.jpg6eedfd4e7b160c0d3f9b3d37be22dfb7.jpg35ce2d94562b8480b77407225fe94cd9.jpg63bc8479fd3f8a463c7a25461eba9597.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Ostap napisał:

Potrzebuję wymiary tego łącznika.
Wszystkie wymiary.
ee8e43251260d560183c884660c3d931.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Miałem kiedyś powiedzmy identyczne z Jaxona. Ale nie przypasowało mi to. Przy zacięciu zdarzało się, że potrafiło się przesunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ostap napisał:

zalała mi piwnicę

Przerobiłem to tydzień temu. Współczuję. Jesienią, wykosztowaliśmy się na nowy piec CO. Stał zalany po pierwszy popielnik. Oby to nie skróciło jego żywota o kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez ten pieprzony odpływ w sąsiednim boxie. Zakleję go.



Teraz test w drugą stronę żebro ;)338021c1b75625e5b3ea35de7ac5d50d.jpgfbb78de876d9151b32358c0216232852.jpg190b245d2067a1635c8f954be5e8a59d.jpg0509ff3cef383d1e1371812281a8732b.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...