Skocz do zawartości

Koszykówka


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przejrzałem całe forum w Hade Park, nie widzę tematu koszykówki. 

Pewnie też za wiele nie będę miał do powiedzenia, dawno wyleciałem z obiegu tą fascynująca grą... 

Zacząłem jak wszyscy moi rówieśnicy, ponad dwie dekady temu ogladać NBA na TVN. 

Na początku, dlatego że Jordan był najlepszy kibicowałem Magic Johnson. No ale jak rozpoczęła się era Jordana - wg mnie najlepszego sportowca wszech czasów i do Byków dołączył Denis Rodman, to stałem się fanem Chicago Bulls.

Uwielbiałem też grę Kevina Garnett i tak mógłbym kilku wielkich wymienić, na Kobe kończąc... (R. I. P.) 

Dzisiaj obejrzałem film dokumentalny "Ekstretyczny Denis Rodman" polecam. 

Co aktualnie w NBA nie wiem -  poza tym że Vince Carter zakończył karierę... Piękny SPORT, na który zawsze brakowało mi czasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grendziu napisał:

Przejrzałem całe forum w Hade Park, nie widzę tematu koszykówki. 

Pewnie też za wiele nie będę miał do powiedzenia, dawno wyleciałem z obiegu tą fascynująca grą... 

Zacząłem jak wszyscy moi rówieśnicy, ponad dwie dekady temu ogladać NBA na TVN. 

Na początku, dlatego że Jordan był najlepszy kibicowałem Magic Johnson. No ale jak rozpoczęła się era Jordana - wg mnie najlepszego sportowca wszech czasów i do Byków dołączył Denis Rodman, to stałem się fanem Chicago Bulls.

Uwielbiałem też grę Kevina Garnett i tak mógłbym kilku wielkich wymienić, na Kobe kończąc... (R. I. P.) 

Dzisiaj obejrzałem film dokumentalny "Ekstretyczny Denis Rodman" polecam. 

Co aktualnie w NBA nie wiem -  poza tym że Vince Carter zakończył karierę... Piękny SPORT, na który zawsze brakowało mi czasu... 

Myśmy tu z @jurkiem coś o koszu rozmawiali, kiedy Stalówka zawitała do finału EBL

NBA będzie lada chwila kończyło rozgrywki w kompleksie Disneya, tak - dobrze przeczytałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Obejrzałem kilka meczów ostatnio naszej skromnej Ligii oraz NBA, jak ten sport w USA się zmienił od czasu kiedy oglądałem, to nie mam pytań???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...