Skocz do zawartości

Karta wedkarska


Andrzej Głuszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie. Czy uda mi się uzyskać nr karty wędkarskiej z PZW czy innych instytucji? Ponieważ jestem na wyjezdzie i zapomniałem jej a chciałem wykupić pozwolenie czasowe na połów ale potrzebuje nr karty. Jak rozwiązać taka sytuacje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy uda mi się uzyskać nr karty wędkarskiej z PZW czy innych instytucji? Ponieważ jestem na wyjezdzie i zapomniałem jej a chciałem wykupić pozwolenie czasowe na połów ale potrzebuje nr karty. Jak rozwiązać taka sytuacje?

 

Uzyskasz jedynie nieoficjalnie od skarbnika ze swojego macierzystego koła.

W starostwie nikt nie poda nr karty, bo jest to dokument ze zdjęciem, no i Rodo

Jeśli już Ci się uda zalatwić to zezwolenie to pamiętaj że bez karty i tak nie możesz wędkować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dzwoniłem do PZW Wrocław to powiedzieli mi że jak wykupie czasowe pozwolenie na amatorski połów jako niezrzeszony wędkarz to nie zapłacę mandatu za brak karty.50zl. Ale jak widzę to ciężki temat będzie żeby nr karty zdobyć bo karta w aucie auto zamknięte i jeszcze kluczyki mam przy sobie hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w czarnej - boję się w tych czasach używać tego słowa, ale jesteś. Jeżeli wpiszesz nr PESEL i udowodnisz potem, że nie kłusowałeś, bo masz kartę, to dostaniesz 5 dych za brak dokumentów, a ich obowiązek posiadania w trakcie łowienia ryb wynika z przepisów prawa.

Ewentualnie - opłać jako niezrzeszony. Taniej wyjdzie.

A najlepiej nie zapominaj karty. hahaha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy emeryci mają zniżkę na opłaty ? Tata parę dni temu przeszedł na emeryturę 

,, Na reszcie będę miał czas dla siebie Ryby i grzyby To mój plan na emeryturę "

Trzeba pomoc tacie opłacę kartę naszykuje sprzęt, niech się cieszy życiem 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, suwi napisał(a):

Czy emeryci mają zniżkę na opłaty ? Tata parę dni temu przeszedł na emeryturę 

,, Na reszcie będę miał czas dla siebie Ryby i grzyby To mój plan na emeryturę "

Trzeba pomoc tacie opłacę kartę naszykuje sprzęt, niech się cieszy życiem 😊

W okręgu kaliskim opłata ulgowa jest dla członków powyżej 70 lat, a to chyba grubo powyżej wieku emerytalnego
Wydaje mi się, że wszystkie okręgi mają podobnie. Zerknij na stronie PZW swojego okręgu, będziesz miał wszystko czarno na białym :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...