Skocz do zawartości

Moje miasto - moja duma


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was mogło nie słyszeć o moim mieście rodzinnym, a na pewno nie zna jego historii. Ja jestem dumny z tego, że pochodzę z Kozienic i nie zamieniłbym miasta na inne. Jest wiele miejsc w naszym kraju, skąd pochodzimy, więc w tym temacie zachęcam do pokazywania Waszych rodzinnych stron. Jest w naszym kraju wiele miejsc, o których nie mamy pojęcia, ten temat może nam pomóc do np wyboru miejsca na wczasy itp. Wymieniamy się tu informacjami o swoim mieście, mogą być teksty, czy też filmy, ja wrzucam najciekawsze o Kozienicach :champagne-2010:

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elvis napisał:

Ja nie mam aż takiego powodu do dumy, bo to wymarłe miasto. Miasto emerytów, bezrobotnych i rowerów. Kiedyś duma Polski, a dziś zapomniana dziura.

Jednak zawsze chętnie tu wracam.

 

[/url]

Oj tam, choć nie mieszkam już w Ostrowie (tylko obok) i zawsze przyczepić się można do czegoś w tej mieścinie, to do końca życia będę czuł się Ostrowianinem, choć czasami słoma z butów wystaje co niektórym, mi pewnie też; to już tak jest :)   Ty pewnie też czujesz przynależność do społeczności i "swojego" miasta :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem kiedyś Biuro Nieruchomości i dzieliłem je wspólnie z kolegą, który miał gazetę powiatową czy gminną, od ponad dekady jest urzędnikiem i od jakiegoś czasu jest też kronikarzem. Codziennie wrzuca co wydarzyło się kiedyś w danym dniu czyli #kalendariumobornickie . Jak nie zapomnę to czytam. Tutaj przykład:

https://www.oborniki.pl/Kalendarium/28-09-2019-r/

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...