Skocz do zawartości

Kawa


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ostatnio korci by spróbować jerby.
Nie wiem tylko czy będzie mi smakować i czy można ją słodzić.
Nie piję w ogóle herbaty więc tym bardziej nie wiem czy będzie warto się w to pchać. A trzeba zainwestować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo często w ostatnim czasie (z x lat) czytam o efekcie cieplarnianym i szczerze to wszystko przeraża mnie nie mniej niż Covid. 

Polecam do porannej kawy?

https://nt.interia.pl/technauka/news-morze-laptiewow-jeszcze-bez-lodu,nId,4819012

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Bardzo często w ostatnim czasie (z x lat) czytam o efekcie cieplarnianym i szczerze to wszystko przeraża mnie nie mniej niż Covid. 

Polecam do porannej kawy?

https://nt.interia.pl/technauka/news-morze-laptiewow-jeszcze-bez-lodu,nId,4819012

Grendziu nie bój się kiedyś i tak umrzemy  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, suwi napisał:

Grendziu nie bój się kiedyś i tak umrzemy  ?

Śmierci się swojej średnio boję, zobaczymy jak zajrzy w oczy... Bardziej interesuje mnie to aby człowiek nie spier... Wszystkiego fajnego co go otacza, bo w tym jesteśmy wybitni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Śmierci się swojej średnio boję, zobaczymy jak zajrzy w oczy... Bardziej interesuje mnie to aby człowiek nie spier... Wszystkiego fajnego co go otacza, bo w tym jesteśmy wybitni. 

Jak zajrzy w oczy obejmie Cię  uczucie jak czas by stanął w miejscu ciało zacznie drgać pomyślisz że to jeszcze nie ten czas Zwykly lecz bardzo silny strach nad , którym trzeba zapanowac .Godząc się że swoim losem chyba ,że można walczyć o to życie to trzeba i to z całych sił  Zabierze Cię że sobą albo zostawi abyś mógł dalej cieszyć sie życiem 

Zniszczyć już dawno zniszczylismy naszą planetę  Jak natura zacznie się bronić  sama nas wyeliminuje jak chorobę, która niszczy jej organizm 

Edytowane przez suwi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...