Skocz do zawartości

Kawa


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ czułem pismo nosem, jak też przymus pracy zdalnej, to (choć nie jestem kawoszem) nabyłem kawę. Taką rozpuszczalną, ale ponoć z górnej półki. Nawet śmietankę dokupiłem, taką tłuściutką. Po tygodniu mi przeszło z kawą - nadal wolę czarną, mocną, słodką herbatę z cytryną. A kawy ubywa. Stawiam na małżonkę - wiem, jak potrafi zubożyć mi butelkę piwa. Zawsze po odlaniu "szklaneczki" zostaje mi piana... W butelce i na ustach ze złości :)

Edytowane przez Linek727
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Linek727 napisał:

Stawiam na małżonkę - wiem, jak potrafi zubożyć mi butelkę piwa. Zawsze po odlaniu "szklaneczki" zostaje mi piana... W butelce i na ustach ze złości :)

Bo kupujesz jedno zamiast co najmniej dwóch! Też byś się złościł jakby ktoś przy Tobie pił piwo a Ty nic :D

Nic nie myślisz o innych! Samolub :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NPC napisał:

Bo kupujesz jedno zamiast co najmniej dwóch! Też byś się złościł jakby ktoś przy Tobie pił piwo a Ty nic :D

Nic nie myślisz o innych! Samolub :P 

Wczoraj kupiłem 3. I po prawie 25 latach małżeństwa doszedłem do wniosku, że 2 piwa należy wypić wprzódy. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A kawy ubywa. Stawiam na małżonkę - wiem, jak potrafi zubożyć mi butelkę piwa. Zawsze po odlaniu "szklaneczki" zostaje mi piana... W butelce i na ustach ze złości

Na szczęście moja pani piwa nie lubi, bynajmniej jasnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:


 


Na szczęście moja pani piwa nie lubi, bynajmniej jasnego.

Masz szczęście. Moja lubi wszystko, w co umoczę dzioba. Ostatnio pomyślałem, że doleję dykty do piwa i powiem, że kupiłem jagodowe na spróbowanie.:221_see_no_evil:

Edytowane przez Linek727
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...