Skocz do zawartości

Wędkarska Holandia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Podbijam. @MrProperjest szansa abyś podpowiedział gdzie by tu uderzyć w krainie tulipanów na spinn?

Chodzi o duże, bezpieczne wody z fajnymi okoniami i ewentualnie szczupakami. Czas wycieczki to 5/10  dni. 

Termin maj/wrzesień. Mam dwóch chętnych, więc jeśli jeden się wykruszy to i tak pojedziemy. 

Każdy z nich ma też fajną jednostkę pływająca, więc i ekipa może się zwiększyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Na messenger mamy grupę. 4 osób, a aktualnie jest już 5 chętnych. Plan jest taki, że prawdopodobnie w ostatni tydzień sierpnia podbijemy kraj Tulipanów :)
A tymczasem coś tam oglądam to na YT to na FB.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już dojedziesz do NL poświęć chwilę i choć na jeden dzień spróbuj łowić spinem w morzu. Jeśli trafisz na Sea Bassy będzie po Tobie gwarantuję. Nie wiem gdzie planujecie wyjazd, ale jak pamiętam najlepsze łowiska labraksa są w pobliżu Rotterdamu.

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, Hotpoint napisał:

Jeśli już dojedziesz do NL poświęć chwilę i choć na jeden dzień spróbuj łowić spinem w morzu. Jeśli trafisz na Sea Bassy będzie po Tobie gwarantuję. Nie wiem gdzie planujecie wyjazd, ale jak pamiętam najlepsze łowiska labraksa są w pobliżu Rotterdamu.

Oglądałem wczoraj o nich film na fejsie w Rotterdamie. Fajne są. 

Nie wiem gdzie pojedziemy, planujemy dopiero. Ja chce jak najdalej aglomeracji dużych, najbardziej kocham ciszę i przyrodę, co wybierze większość to się dostosuje. Moim celem jest 50cm okoń, wiem że będę pewnie próby pd sandacze. Ale też chcę duże wody, aby móc pływać i podziwiać. 

Wczoraj palcem po Google wynalazłem miejscowość URK. 

Blisko Amsterdamu jak coś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Hotpoint napisał:

Amsterdam Rotterdam co za różnica. To to samo ?

I tu i tu sprzedają ?

Nie to jest główny cel???

Kolega był kiedyś na Predatorze zawodach w miejscowości Hellevoetsluis, fajny slip, domki, duża woda... Choć o rybach za bardzo pozytywnie się nie wypowiadał. No ale tam presją wtedy była 350 osób czy jakoś...  Inni połowili, aby nie było?

Tak czy inaczej, ja doczekać się nie mogę już tej wyprawy, może wypłyne z miesiąc wcześniej sam wodą, łodzią tam i będę na nich czekać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Tak czy inaczej, ja doczekać się nie mogę już tej wyprawy, może wypłyne z miesiąc wcześniej sam wodą, łodzią tam i będę na nich czekać ???

Jak to czytam to mam wrażenie, że już odwiedziłeś coffee shop ( czy jak się to pisze, bo nie znam się na tym :grin-min:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Hotpoint napisał:

Jak to czytam to mam wrażenie, że już odwiedziłeś coffee shop ( czy jak się to pisze, bo nie znam się na tym :grin-min:)

Jasne, byłem raz ponad 10 lat temu, pierwszy raz w życiu tam kupiłem coś za cash... Byliśmy trzy dni, ja tylko przez chwilę coś posmakowałem, bo byłem kierowcą ochotnikiem. Nie kręci mnie taka używka za bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...