Skocz do zawartości

Humminbird i Minnkota


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 godzin temu, Hotpoint napisał:

Cześć Darek :grin-min:

Bo se tak myślę nad nowym echem, ale nie za takie miliardy jak twoje i się chciałem zapytać ile procentowo łowisz więcej ryb z takim echem, bo chce kupić tańsze to se wtedy policzę kiedy mi się zwróci :grin-min::grin-min:

A tak odrobinę poważniej to myślę nad Helixem 9. Widziałeś to może na żywo? Co to warte?

???

Gdybym miał na nowo budować zestaw, nie wziąłbym to co kupiłem, tylko poszedł raczej w Garmina. Echo Solix 12 cali jest rewelacyjne powiedzmy, ale jak każda marka ma swoje wady. Na pewno nie kupiłbym Ulterry dziobówki - 16tys a shit jakich mało, a i usługi gwarancujne na bezndziejnym poziomie, gdzie wmawiają Ci rzeczy któych nie zrobiłeś, płacisz za serwis, a po serwisie to coś znowu nie funkcjonule należycie. Przede wszystki Ultrrax chciałem, ale to już długa historia, czemu nie mam.

Jeśli będziesz planował iść w live to Garmin, wyprzedza Minnkotę, jeśli natomiast tylko 9 Helix i stop to ok, dasz radę. Sama 360 podpięta pod mojego Solixa też d... nie urywa, bardzo dobrze skanuje twarde dno no i powiedzmy daje przewagę w rzutach, bo wiemy na którą godzinę rzucać jak jest dobry obraz, bo tam stoją ryby.

Głównie przez dziobówkę oraz to że LIVE jest o lata świetlne w Garminie, budowałbym wszystko na Garminie. To jak z budową domu. Na pierwszej łodzi się uczysz (Sepmer) - drugi budujsz dla kogoś (Tangiri) a w trzecim mieszkasz... (nie wiem czy będzie trzecia łódka, bo za dużo wydałem na drugą i nie chce mi się zmieniać)

Z całęgo zestawu, który kupiłęm najbardziej zadowolony jestem z silnika Ymakha - jest to mercedes w swojej klasie i funkcjonuję jak na razie zarąbiście. Tangiri pewnie bym wziął mniejsze np 400, lub np Finvall albo Lund bardzo dużą łódkę. Postanowiłem, że zostaje z tym co mam i będę katować, może kiedyś jak wejdą lepsze czasy to dołożę LIVE, ale wertykalne łowienie na razie mnie nie przekunuję, bardzo często pływam bez echo, bo wole ciszę i naturę niż lampienie się tylko w monitorek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, mav3rick napisał:

Darek, tak z ciekawości jaki koszt do tej pory wychodzi łodzi, echa itd co masz zamontowane?

Kawalerka 30m po około 4500 do 5tys M2???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
28 minut temu, Hotpoint napisał:

Bulwa chcesz żebym miał większe echo od łódki ???

Zainstalujesz solary tam i nie będziesz musiał wiosłować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

S...a psia jego m....

Wydać 16tys na sam silnik dziobowy, aby prawie za każdym razem się wq.. zamiast cieszyć z pływania.

IMG_20220501_185845.jpg

IMG_20220501_185831.jpg

IMG_20220501_185828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

S...a psia jego m....

Wydać 16tys na sam silnik dziobowy, aby prawie za każdym razem się wq.. zamiast cieszyć z pływania.

Majkel pyta co tym razem?

???

200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...