Skocz do zawartości

Multiplikator Ultra Light


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Jako fan daiły chyba wezmę Lews-a?

To już się powinno leczyć :grin-min:

Poka mi tu Lews`a ultralajta, bo ja może mam inny internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Grendziu[/mention] może opisz tu najpierw swoje marzenia czego oczekujesz od multika UL... bo może jednak to nie jest UL 
Ale po co Ty się produkujesz. Darek i tak ma swoich doradców poza forum i kupi to co oni przykażą. Tutaj to on tylko pisze po to byśmy wiedzieli, że on szuka takiego multika. Zwykłym dobrze łowić nie potrafi, a UL chce szybko to będzie eksponat szafowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, Hotpoint napisał:

@Grendziu może opisz tu najpierw swoje marzenia czego oczekujesz od multika UL... bo może jednak to nie jest UL ?

1-7g kij mam Justyne, kij jest super, ale ze srabu się pląta, ale to wina srabu na bank, dam srabu szanse przy 15/25g jeszcze aby nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

abu się pląta

Chopie... już to raz pisałem, kupiłem swojego Revo LT od takiego samego kolesia "co mu się plątało".

Oznacza to tylko jedno.

Niestet,y nie potrafisz go obsługiwać.

Źle ustawiasz hamulce i tyle ?

Proszę bardzo :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Hotpoint napisał:

Chopie... już to raz pisałem, kupiłem swojego Revo LT od takiego samego kolesia "co mu się plątało".

Oznacza to tylko jedno.

Niestet,y nie potrafisz go obsługiwać.

Źle ustawiasz hamulce i tyle ?

Proszę bardzo :grin-min:

Nie tacy fachowcy jak Ty się nim już bawili, opinia jedna zj... Y, kup nowy lub coś innego. Po serwisie chodzi z 30% lepiej, ale to nie to. 

SYNEK jak na casta  rzucałem jak Ciebie w planach nie było. 

 W tamtym roku raz na 10 rzutów broda, a innymi kijami może z 3 razy przez cały sezon coś się zaplątało. Mam dwa inne kije 10/30g i do75g. Za chwilę będę kompletwać całą serię cast-ów, bo spinny już na ten sezon zakończyłem, jeden w drodze jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Nie tacy fachowcy jak Ty się nim już bawili, opinia jedna zj... Y

Może fachowcem nie jestem, ale adres znasz.

Podeślij, porzucam, jak będzie rzeczywiście zje#any to tu oficjalnie Cię przeproszę, że nie wierzyłem w Twoje umiejętności.

Jeśli jednak będzie sprawny, to oznacza, że "fachowcy" się znają tak sam jak Ty :grin-min: i napiszesz tu, że jestem Miszczem Świata Polski i że ? się znasz.

Dajesz go młody!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Może fachowcem nie jestem, ale adres znasz.

Podeślij, porzucam, jak będzie rzeczywiście zje#any to tu oficjalnie Cię przeproszę, że nie wierzyłem w Twoje umiejętności.

Jeśli jednak będzie sprawny, to oznacza, że "fachowcy" się znają tak sam jak Ty :grin-min: i napiszesz tu, że jestem Miszczem Świata Polski i że ? się znasz.

Dajesz go młody!!!

Musi mi się chcieć wysłać. Ale rozważę Twoja prośbę. 

Tu masz te "srado" charczące IMG_20210314_120450.jpg.50b1d3b402730c67d673a69735c00a65.jpg

A generlanie to jadę testować zaraz z alie dajłe, choć to nie wątek zbiorczy w sumie o multikach

IMG_20210314_120533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Chopie... już to raz pisałem, kupiłem swojego Revo LT od takiego samego kolesia "co mu się plątało".

Oznacza to tylko jedno.

Niestet,y nie potrafisz go obsługiwać.

Źle ustawiasz hamulce i tyle ?

Proszę bardzo :grin-min:

Zależy czym rzuca, może mu się plątać jak rzuca czymś lekkim i nie lotnym a zdarza się to najlepszym. To UL i takie rzeczy się zdarzają o ile chce się rzucać daleko, jak rzucać by nie plątać to co innego i wtedy zgadzam się, że to tylko ustawienie hamulców.

 

Tuning multiplikatora jest prosty, nie tylko łożyska ale i wyglancowanie przekładni i piniona, da się to zrobić ale trzeba wiedzieć jak i czym.

 

Grendziu UL i cast to nie jest dobre połączenie, mówiłem to nie tylko ja ale jak się upierasz to podaj budżet ale ogólnie bierz najmniejsze rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...