Skocz do zawartości

Feeder do 300-350zł


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na zbliżający się sezon chciałbym kupić dwa nowe kije i kołowrotki. Szukam czegoś 360cm cw do 70-80g, kwota na jednego kija do maks 350zł. Będę łowił na rzece, gdzie używam zazwyczaj koszyków 30-40g. Byście coś doradzili? I przy okazji jakiś kołowrotek do tego, najlepiej by było, gdyby był z tej samej firmy co kij ;) wielkość 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek bez wolnego biegu z przednim hamulcem, żadne magiczne klipsy mnie nie interesują, bo nie używam. Jedynie fajnie by było, żeby był tej samej marki co kij. Takie moje upodobanie i ile będzie to możliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Na zbliżający się sezon

Luknij. Nie są  może najlżejsze, ale sam do długości 330 na komerchy się przymierzam. @Tench_fan ma jedynki, w rozmiarze 390cm i wydaje mi się, że jest zadowolony. Zawsze polecałem Trabucco, bo były przewidywalne. Teraz te blanki i szczytówki robią różnie, więc bez macania nie zaryzykuję. https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/70650-browning-argon-20-feeder-mh-360m-30-90g.html  Co do kołowrotków tej firmy się nie wypowiem. Jadę na Ryobi, Spro, Okuma i Penn. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknij. Nie są  może najlżejsze, ale sam do długości 330 na komerchy się przymierzam. [mention=876]Tench_fan[/mention] ma jedynki, w rozmiarze 390cm i wydaje mi się, że jest zadowolony. Zawsze polecałem Trabucco, bo były przewidywalne. Teraz te blanki i szczytówki robią różnie, więc bez macania nie zaryzykuję. https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/70650-browning-argon-20-feeder-mh-360m-30-90g.html  Co do kołowrotków tej firmy się nie wypowiem. Jadę na Ryobi, Spro, Okuma i Penn. 
Argonami ostatnie dwa lata łowiłem teraz mają nowego właściciela od Nas z forum miałem do nich kolowrotki browning black magic 440 FD. Baedzo sobie chwaliłem ten zestaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mav3rick napisał:

Argonami ostatnie dwa lata łowiłem

Karwafa, jak z babą normalnie. Żone też wyrzucasz po 2 sezonach? Jeśli tak, to szacun. ;) Kup sobie 12 feederów jak ja, w tedy nie będziesz miał parcia na zmiany! :D

 Nie wiem Emilu co Tobie poradzić. Dawno się nie włuczyłem po sklepach. Konger, zawsze miał bardzo wytrzymałe kije, ale dość masywne. Jaxona nigdy nie stosowałem, choć koledzy po szalu, a i owszem i nie narzekają. Drzewiej korzystałem z kijków Mikado. Ale tu radzę pomacać przed zakupem. Ja, teraz na rzeki mam 390cm, 130g Trabucco Sygnum Long Distance. Z krótszych, ale tego wypustu już chyba nie ma, a nowszego nie znam, Korum feeder rod 120g/360cm. Ten zestaw zaspokaja moje oczekiwania. Nie mam parcia na sprzęt górnopółkowy, więc nie szukam, ale Tobie i tak o taki nie idzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwafa, jak z babą normalnie. Żone też wyrzucasz po 2 sezonach? Jeśli tak, to szacun.  Kup sobie 12 feederów jak ja, w tedy nie będziesz miał parcia na zmiany! 
 Nie wiem Emilu co Tobie poradzić. Dawno się nie włuczyłem po sklepach. Konger, zawsze miał bardzo wytrzymałe kije, ale dość masywne. Jaxona nigdy nie stosowałem, choć koledzy po szalu, a i owszem i nie narzekają. Drzewiej korzystałem z kijków Mikado. Ale tu radzę pomacać przed zakupem. Ja, teraz na rzeki mam 390cm, 130g Trabucco Sygnum Long Distance. Z krótszych, ale tego wypustu już chyba nie ma, a nowszego nie znam, Korum feeder rod 120g/360cm. Ten zestaw zaspokaja moje oczekiwania. Nie mam parcia na sprzęt górnopółkowy, więc nie szukam, ale Tobie i tak o taki nie idzie. 
Arku jeśli będzie coś za 100zl i będziecie to polecać to ja to biorę. To nie chodzi o to by jak najwięcej wydać. Argony bardzo fajne, ale teraz Hubert sobie nimi połowi.

Co powiecie o tym kiju? Nada się nad rzekę do średniego łowienia?

https://allegro.pl/oferta/wedka-matrix-aquos-ultra-c-feeder-3-60m-70g-9919961474?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałem te kije w krótszym wydaniu na zeszłorocznych targach, chyba nawet z Danielem. Robiły naprawdę dobre wrażenie w cenie jaką firma sobie  życzy. To dość szybka konstrukcja jeśli dobrze pamiętam w sensownym wykonaniu i szacie graficznej. Jak nie przekraczasz 50g z podajnikami, powinieneś być zadowolony. Może to cw. da większy komfort? https://allegro.pl/oferta/matrix-wedka-feeder-aquos-ultra-d-11-8ft-3-60m-9819077003?reco_id=9161a335-5503-11eb-a7de-ecf4bbd60ca8&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też patrzę o cięższym cw. Niby nie wykorzystuję tyle, ale z drugiej strony jeśli będzie trzeba to będę miał zapas. I wtedy do tego ten kręcioł bym chciał

https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-matrix-horizon-x-4000-8432482930?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...