Skocz do zawartości

Feeder do 300-350zł


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki zacny kij jak na zdjęciu. Znacie się na sprzęcie, ja nic ani torche. Ten kij jest już niedostępny, a jest moim ulubionym gdy łowię kostkami 60-80g. Dwuskład, przedłużone szczytówki, z 3 szt. została mi tylko ta najtwardsza i też ich nigdzie nie widzę.
Więc polećcie coś bardzo podobnego najlepiej też Trabucco. 91c18f29e4e5d5a6764526e6b41dfa85.jpg5cceb4833ee63d7e40538566a6108134.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/72867-wedka-shimano-aero-x1-precision-feeder-335-70g.html

https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/72870-wedka-shimano-aero-x1-distance-feeder-366-90g.html

@mav3rick proszę Cię bardzo. Ostatnio kupiłem wędki z tego drugiego linku i mi się bardzo podobają. Są typowo szczytowe, na rzekę idealne i do methody by piznąć na dystans. Tym kijem 3,66m spokojnie będziesz rzucał na +80m koszykami do methody 40g, lub używał na rzece przy koszykach nawet 100-120g, kołowrotek z tej firmy też jakiś dobierzesz, to przecież Shimano, więc wybór jest duży, jednak moim zdaniem wystarczy do tej wędki Okuma Custom Black Feeder CLX 55F FD, to będzie komplet idealny, lub kołowrotek Robinsona Feeder Fan 5000, gdybyś rozważał jeszcze używanie tego kompletu do łowienia dystansowego z użyciem podajników method feeder. Moim zdaniem takie komplety to bardzo dobry sprzęt w stosunku cena-jakość, przemyśl sobie i poszukaj opinii o tych wędkach. Gdy chcesz tylko do koszyków max 40g, to weź wędkę z pierwszego linku, i któryś z w/w kołowrotków tylko oczko mniejszych, czyli wersję 4000 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzes77 napisał:

Są typowo szczytowe

Ło kurka.

Mam x1 11ft 2 sztuki i 12ft 2 sztuki. 

Akcja w 11ft jest przesunięta w stronę szczytu ale 12ft są jak dla mnie dość galaretowate. Szczególnie biorąc pod uwagę dumny napis "distance", który trochę pluje mi w twarz kiedy łowię tym kijem. 

Ciekawe jak różne osoby mogą różnie oceniać ten sam produkt ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, booohal napisał:

Ło kurka.

Mam x1 11ft 2 sztuki i 12ft 2 sztuki. 

Akcja w 11ft jest przesunięta w stronę szczytu ale 12ft są jak dla mnie dość galaretowate. Szczególnie biorąc pod uwagę dumny napis "distance", który trochę pluje mi w twarz kiedy łowię tym kijem. 

Ciekawe jak różne osoby mogą różnie oceniać ten sam produkt ?

To może być różnica w długości wędki. Zaproponowałem długość 3,66m mimo, iż ja używam i kupiłem dwie Wędka Shimano AERO x1 Distance Feeder 3,96 / ≤90g, czyli 13ft. W opisie kijków podane jest, że są progresywne, no może przy karpiach +5kg, jak na razie takich ryb na nich nie holowałem, a rzuca się nimi świetnie, dlatego je zaproponowałem ?? 

Gdyby były "mientkie", to bym kije zwrócił, bo ja do dystansu lubię szybkie kije, a dla mnie ten właśnie model przy 13ft to dobry wybór ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa widzisz. 

13ft może mieć inną akcje i być faktycznie bardziej "distance" ?

Dla porządku napiszę: z 11ft jestem bardzo zadowolony, z 12ft zadowolony. Jednak 12ft mocno "zostaje z tyłu" podczas rzutu z gramaturami poniżej maksymalnego c.w. 

Jednak i 11ft i 12ft łowię na rzece w spokojnych miejscach i dają sobie super radę,  pod rybą pracują bardzo przyjemnie. 12ft głębiej. 

O.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2021 o 19:29, mav3rick napisał:

No właśnie też patrzę o cięższym cw. Niby nie wykorzystuję tyle, ale z drugiej strony jeśli będzie trzeba to będę miał zapas. I wtedy do tego ten kręcioł bym chciał

https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-matrix-horizon-x-4000-8432482930?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Miałem i nie polecam. Kołowrotek za prawie 500 zł, który powinien kosztować max 150 zł. Tańszy i o niebo lepszy będzie kołowrotek Daiwa Nzone 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...