Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Aż się boję zakładać ten wątek, aby nie zapeszyć.  Na naszych oczach powstaje jakby nowa historia, jechaliśmy na MŚ do Egiptu jako Outsider, a tutaj proszę, dzisiaj Brazylia została zmieciona.

Jak ja lubię oglądać ten sport, dynamikę, walkę, jakie to jest odwrotne od wyżelowanych mających wszystko piłkarzyków :P 

Szkoda, że nie ma transmisji w TV, no ale jak ktoś bardzo chcę to znajdzie bez komenatrza transmisje LIVE. Wystarczy na YT wpisać IHF i można oglądać stream na żywo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Polak, Węgier dwa bratanki... Jedziemy do domu niestety. 

Myślę, że zagraliśmy i tak maksa na tych mistrzostwach, ponad normę byłoby ogarnie Madziarów właśnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elvis napisał:

dziwnie się na to patrzyło pamiętając jaką mieliśmy mocną drużynę.

 

Bo to są błędy w szkoleniu młodzieży, znaczy praktycznie w jego braku. W Polsce tak jest, że jak dobrze "żre" to po co coś zmieniać i nikt nie myśli o tym, że kiedyś się to skończy. Panowie i tak zagrali całkiem niezłe zawody, oby to był przyczynek do lepszej przyszłości polskiego handbalu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 24.01.2021 o 10:57, grych napisał:

Bo to są błędy w szkoleniu młodzieży, znaczy praktycznie w jego braku.

Tutaj bym się pokłócił i to na maksa???

Pochodzę z miasta, gdzie niemal zmuszano nas do ręcznej, kosztem innych sportów w podstawówce. Zawsze się temu bunotowałem za dzieciaka. i chodziłem na wszystko oprócz ręcznej właśnie. Aktualnie jest dużo akcji promocyjnych dla dzieci w Obornikach, są stowarzyszenia itd itp. Jak się chce to można, a i z tym szkoleniem nie uważam, że nasi trenerzy są słabi. Po prostu brak kasy jak w każdym niemal sporcie w tym kraju. 

Co do reprezentacji, to przypomnę, że pierwszy raz z Wentą jechaliśmy na MŚ jako kopciuszek ??? i wtedy po latach w ręcznej się zakochalem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2021 o 19:56, Grendziu napisał:

Tutaj bym się pokłócił i to na maksa???

Pochodzę z miasta, gdzie niemal zmuszano nas do ręcznej, kosztem innych sportów w podstawówce. Zawsze się temu bunotowałem za dzieciaka. i chodziłem na wszystko oprócz ręcznej właśnie. Aktualnie jest dużo akcji promocyjnych dla dzieci w Obornikach, są stowarzyszenia itd itp. Jak się chce to można, a i z tym szkoleniem nie uważam, że nasi trenerzy są słabi. Po prostu brak kasy jak w każdym niemal sporcie w tym kraju. 

Co do reprezentacji, to przypomnę, że pierwszy raz z Wentą jechaliśmy na MŚ jako kopciuszek ??? i wtedy po latach w ręcznej się zakochalem ???

 


Oczywiście - jak się chce, to można ;) W Gorzycach mamy pół-amatorski zespół, w tym roku panowie grają na zapleczu Superligi. W ślad za tym poszły ćwiczenia z ręcznej na WF, co bardzo mi się podoba :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał(a):

Chyba lepiej nam w tym idzie niż w nożnej. 

Zdecydowanie, widać, krew, zaangażowanie, motywację, walkę, poświęcenie,  wszystko to czego brakuje piłkarzykom???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...