Skocz do zawartości

Zlot Fundacji dlaRyb - NIENAWISZCZ 2021


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ArekH napisał:

O a jeszcze falubazowa zaraza mi został z osobnym przesłaniem.

 

Jak zobaczysz takiego grubego, łysego, w okularach i z zadyszką oraz torbą z piwem, to tak - serce na pewno Ci odmówi posłuszeństwa. Jak Cię znam, to pójdziesz tropem torby. Więc nie mieszaj do tego rozumu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Linek727 napisał:

Więc nie mieszaj do tego rozumu ?

Jeśli kiedykolwiek się nam uda spotkać, mam zabierać rozum? To, takie nienaturalne by było. ? Adam zrób, by się stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz takiego grubego, łysego, w okularach i z zadyszką oraz torbą z piwem, to tak - serce na pewno Ci odmówi posłuszeństwa. Jak Cię znam, to pójdziesz tropem torby. Więc nie mieszaj do tego rozumu 
Jedziemy razem by forumowemu Zgredowi dać trochę radości? Ja do ZG mam 65km tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mav3rick napisał:

Jedziemy razem by forumowemu Zgredowi dać trochę radości? Ja do ZG mam 65km tylko emoji41.png

Gdzie Ty możesz mieszkać? Hmmm... Pewnie w pewnej wsi o nazwie na literę "P", która jest siedzibą gminy i graniczy z niemiaszkami. Ewentualnie tuż obok.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty możesz mieszkać? Hmmm... Pewnie w pewnej wsi o nazwie na literę "P", która jest siedzibą gminy i graniczy z niemiaszkami. Ewentualnie tuż obok.
Dokładnie w gminnej osadzie na "P" 1.5km od mostu granicznego na Nysie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mav3rick napisał:

Dokładnie w gminnej osadzie na "P" emoji16.png 1.5km od mostu granicznego na Nysie emoji41.png

Jasne, najbardziej zalesiona gmina w Polsce. I to są słowa tamtejszego wójta. Znam tylko tereny na Łęknicę. Ale okolice przepiękne.

Co do ogólnie znanego łachudry spod Gorzowa - chętnie bym tę łajzę i inne poznał. Ale przed końcem maja się nie określę. Taka robota. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najbardziej zalesiona gmina w Polsce. I to są słowa tamtejszego wójta. Znam tylko tereny na Łęknicę. Ale okolice przepiękne.
Co do ogólnie znanego łachudry spod Gorzowa - chętnie bym tę łajzę i inne poznał. Ale przed końcem maja się nie określę. Taka robota. 
Którego Wójta? On chyba koło Barlinka nie był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...