Skocz do zawartości

Zlot Fundacji dlaRyb - NIENAWISZCZ 2021


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 14.02.2021 o 09:37, suwi napisał:

Nic nie obiecuje ale w tym term8nie powinienem zacząć urlop ?

No wypadałoby w końcu zawitać :)

Rozmawiałem  w sobotę z @karol w i już z @Ostap razem się szykują.
Ej @Linek727 a Ty tam na tą Odrą za daleko masz do Nas?
Wracając ostatni raz co do terminu, stały nie będzie, bo nigdy chociażby w czerwcu nie będzie pasować @Grzes77 a z chęcią Go jeszcze kiedyś zobaczę. Pod lupę termin zlotu zawsze będzie ustalany pomiędzy grudniem a styczniem w terminach następnego sezonu maj - wrzesień. Nie wykluczam, że jeśli znajdzie się inna woda kiedyś w Fundacji to dlaczego nie tam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

No wypadałoby w końcu zawitać :)

Rozmawiałem  w sobotę z @karol w i już z @Ostap razem się szykują.
Ej @Linek727 a Ty tam na tą Odrą za daleko masz do Nas?
Wracając ostatni raz co do terminu, stały nie będzie, bo nigdy chociażby w czerwcu nie będzie pasować @Grzes77 a z chęcią Go jeszcze kiedyś zobaczę. Pod lupę termin zlotu zawsze będzie ustalany pomiędzy grudniem a styczniem w terminach następnego sezonu maj - wrzesień. Nie wykluczam, że jeśli znajdzie się inna woda kiedyś w Fundacji to dlaczego nie tam.

Za daleko? Podejrzewam, że swoim siwym złomkiem bym tam dojechał. ? 

Po prostu nie chcę się deklarować, bo nie wiem, jak się ułoży, a odkręcać tematów nie lubię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

No wypadałoby w końcu zawitać :)

Rozmawiałem  w sobotę z @karol w i już z @Ostap razem się szykują.
Ej @Linek727 a Ty tam na tą Odrą za daleko masz do Nas?
Wracając ostatni raz co do terminu, stały nie będzie, bo nigdy chociażby w czerwcu nie będzie pasować @Grzes77 a z chęcią Go jeszcze kiedyś zobaczę. Pod lupę termin zlotu zawsze będzie ustalany pomiędzy grudniem a styczniem w terminach następnego sezonu maj - wrzesień. Nie wykluczam, że jeśli znajdzie się inna woda kiedyś w Fundacji to dlaczego nie tam.

Ty mnie nie bierz pod uwagę przy wyznaczaniu terminów, bo to, że w czerwcu mam oblężenie uroczystości rodzinnych na ten moment, to nie oznacza, że za jakiś czas, jak syn podrośnie i przestanie mieć chorobę lokomocyjną, to się tam do Was cyklicznie zjawiać nie będziemy. Po zmianie auta śmiało będę mógł jeszcze jednego z chłopaków (lub dwóch bez sprzętu ?:champagne-2010:) zabierać. Na ten moment nie mam wsparcia i weekendy czerwcowe zajęte. Syn 11 czerwca ma urodziny, więc nie zostawię go i nie pojadę w świat, jak będzie starszy, to myślę, że trochę się to zmieni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzes77 napisał:

Ty mnie nie bierz pod uwagę przy wyznaczaniu terminów, bo to, że w czerwcu mam oblężenie uroczystości rodzinnych na ten moment, to nie oznacza, że za jakiś czas, jak syn podrośnie i przestanie mieć chorobę lokomocyjną, to się tam do Was cyklicznie zjawiać nie będziemy. Po zmianie auta śmiało będę mógł jeszcze jednego z chłopaków (lub dwóch bez sprzętu ?:champagne-2010:) zabierać. Na ten moment nie mam wsparcia i weekendy czerwcowe zajęte. Syn 11 czerwca ma urodziny, więc nie zostawię go i nie pojadę w świat, jak będzie starszy, to myślę, że trochę się to zmieni. 

Koło Grzesia też są przecież wody.
W kolejnym roku wparujemy tam do niego w czerwcu, skoro ten miesiąc ma tak rodzinny, to i my rodziną jesteśmy. ?

 

Ostap, Karol i piesunio, znów cały samochód atrakcji.
Strach się umawiać, by z nimi jechać, chyba, że w maseczce z kagańcem, co by płynów nie pobierać. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 15.02.2021 o 18:53, Kotwic napisał:

Koło Grzesia też są przecież wody.

Słyszałem, że wyschły i na wiosnę zrobi wyprzedaż garażową :P

Dnia 15.02.2021 o 18:53, Kotwic napisał:

Ostap, Karol i piesunio, znów cały samochód atrakcji.
Strach się umawiać, by z nimi jechać, chyba, że w maseczce z kagańcem, co by płynów nie pobierać. ?

Zabierz się z @Dominik i @suwi przecież to pewniaki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, suwi napisał:

Nie każdy zarabia miliony i może sobie pracę planować 

Ej to było żartem, nie znam nikogo kto zarabia tutaj miliony, ale to i tak raczej nie ma związku :P
Wyobraź sobie, że na własnej działalności planować się za bardzo nie da będąc nawet "Freelancerem" :) Sam bym chciał etat i stałą pensję niżeli nie wiadomo jakie strzały, ale do etatu już się nie nadaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Słyszałem, że wyschły i na wiosnę zrobi wyprzedaż garażową :P

Tak, tak źle słyszałeś, bo wody nie wyschły, a wyprzedaż już zrobiona. Wyprzedałem te nowe pickery Flagmana (3szt), bo jak im się tak bliżej przyjrzałem, a w szczególności tym nie równym składom, to nie widziałem "symbiozy". Kije te poszły po tyle, ile za nie zapłaciłem. Do tego poszły 3szt moich TDCF, bo jakoś mi one do moich nowych butów nie pasowały ?

Pod młotek idą jeszcze dla kumpla rozpoczynającego zabawę z wędkarstwem moje stare UF-ki z nieużywanymi kręciołami, które z ciekawości kupiłem na Aliexpress. UV-ki nieużywane leżą i się kurzą od kilku lat, mam 3, więc jeszcze jedna mi zostanie dla sentymentu.

Ja jestem jak najbardziej na tak na zlot gdzieś na "naszym" terenie. Możnaby w 2022r zrobić np na Goryniu, są tam domki, woda pod kinolem, przecież to nie musi być non stop to samo łowisko. Wtedy bym coś wymyślił nawet w czerwcu :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...