Skocz do zawartości

Odkurzacz przemysłowy uniwersalny


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Gdzieś w sieci widziałem kilka dni temu dobry, dość mocny odkurzacz do sadzy i do zbierania wody - miał te dwie funkcje. I potem ślad po nim zaginął.
Szukam już to dość długo i szczerze, mi się nie chcę dalej... 
Czy ktoś coś już przerabiał w tym temacie?
Zbierać by mógł wodę i piasek z pontonu i łodzi, a i z pieca sadzę. Czyli jakiś przemysłowy, najlepiej bez dodatkowych worków etc.
HELP.
 Łysy z B.... liczę na Twoje propozycję, bo ewidentnie się nudzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Wpisz w Allegro, Odkurzacz kominkowy, do kominków. 

Wpisywałem, nie mogę odszukać tego co zassysa też wodę i nadaje się do tego i tego... A taki był???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić KÄRCHERA żeby 2x w roku wciągnąć trochę ?

Kup sobie w Lidlu czy Biedrze i będzie robił to samo 50% ceny lub mniej.

No chyba, że planujesz karierę konserwatora powierzchni płaskich to zainwestuj :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Hotpoint napisał:

Kupić KÄRCHERA żeby 2x w roku wciągnąć trochę ?

Kup sobie w Lidlu czy Biedrze i będzie robił to samo 50% ceny lub mniej.

No chyba, że planujesz karierę konserwatora powierzchni płaskich to zainwestuj :grin-min:

Miałem taki shit i wyrzuciłem. Problem pojawił się w momencie gdy, zmieniłem ogrzewanie na ekogroszek.  Mimo, że wchodzę raz w tygodniu, to niestety sadzy jest pełno, nie chodzi o pył a sadzę. Jak kiedyś czyściłem rury od komina raz na 3mce lub sezon tak tutaj masakra. Stąd i musi być dość silny i najlepiej bez filtrów, toreb etc.
Doczytałem, że nie możemy w UE używać mocniejszych niż 900W jako domowych, ale jako już przemysłowe mogą mieć większy cug :P
Mądralo daj propozycję, zobaczymy jaki jesteś "techniczny" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgrubszy.... problem raczej leży w tym, że zwyczajnie wszystko potrzafisz spie....ć ?

Używałem odkurzaczy z Lidla, teraz mam z Biedry.

Czyszczę nim stół frezarki, gdzie wciąga wióry tworzyw sztucznych, alu i pył z mdfu.

U mnie przy takiej robocie wytrzumuje ok. 5 lat.

W Lidlowskim w końcu padł włącznik dlatego kupiłem kolejny... teraz jadę na biedrzanym od 2 lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Hotpoint napisał:

Najgrubszy.... problem raczej leży w tym, że zwyczajnie wszystko potrzafisz spie....ć ?

Zaraz będziesz grubszy. 

Dostałem jakieś coś kiedyś na prezent x lat temu.  Nie miało totalnie ciśnienia, wyczyściłem filtr, nadal d... Wyrzuciłem shit. Więc szukam teraz mocy i zapłacę do około pińcet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz odkurzacza do domu kup tego na literkę K lub F tylko jak chcesz naprawdę dobry to będzie duży sprzęt.

 

Do popiołu weź najtańszy jak radzi młodszy Betonowy.

 

A jeżeli masz dużo sadzy to oznacza to złe spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...