Skocz do zawartości

Kołowrotek do pickerka / feederka


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, booohal napisał:

Można można. Ja Stradica Ci4 kupiłem przypadkiem. I nie wiem co z nim zrobić. 

Wszystkie kije kilkukrotnie tańsze i leży bidula. 

Pewnie pod pickerkiem by się spisał ?

Można. Ja przypadkiem trafiłem do pracy, w której siedzę do dziś. Dużo jest przypadków w życiu człowieka, ale nie będę drążył ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Nuffka? Negocjujemy? Jaki model dokładnie, bo do spinna potrzebuje cuś ?

Stary rzęch. Już trzy razy na rybach był.

Ale kokietuję tylko. 

Zaprzęgnę go gdzieś do roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak rzynch, to za darmo jak przywieziesz to może głabne. ?

A na poważnie, to sporo mam zakupów, które  jak przyszły z sieci mi się nie podobały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, booohal napisał:

Stary rzęch. Już trzy razy na rybach był.

Ale kokietuję tylko. 

Zaprzęgnę go gdzieś do roboty ?

Przebiję ofertę dam 2 zł, za tą używaną Ceratę od @Hotpoint dam całą piątkę za napis, niech stracę. Za przesyłkę zapłacę sam :P

 

 

 

Do rzeczy:

Okuma: Custom Black Feeder, Ceymar lub Epixor
Shimano: Sahara/Nasci, Ultegra przekracza budżet
Daiwa: Fuego i wszystkie podobne LT'ki to praktycznie to samo w innych kolorach, nie pamiętam czy akurat nowa Ninja to to samo w innym kolorze, BG tylko ta jest z wyższym przełożenie

 

Rozmiarówke też podać?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Ultegry nie było. Daiwy LT jakoś mi nie podeszły. Najbardziej podpasował mi Vanford, ale nie ta półka cenowa. Więc kupiłem sobie Spro SP1 3000. Na sucho rewelka, a jak wyjdzie w praniu - się okaże. Dzięki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
47 minut temu, Linek727 napisał:

Niestety, Ultegry nie było. Daiwy LT jakoś mi nie podeszły. Najbardziej podpasował mi Vanford, ale nie ta półka cenowa. Więc kupiłem sobie Spro SP1 3000. Na sucho rewelka, a jak wyjdzie w praniu - się okaże. Dzięki ?

Jest jakiś model Vanforda do feedera? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Jest jakiś model Vanforda do feedera? 

 

@Grendziu, jak ja miałbym patrzeć, że ktoś coś napisał na kołowrotku, to wybacz.

Vanford, jak i to Spro, są niby dedykowane pod spinna. I co z tego?

Dam Ci odwrotny przykład: szczupaka 105 cm wyjąłem spinnem-wklejką do 30 g i kręciołkiem Shimano aero feeder 4000 z pletką, bo akurat takiego sobie podpiąłem. Fakt, łowiliśmy z łajby, ale sprzęt nawet nie pryknął ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Grendziu[/mention], jak ja miałbym patrzeć, że ktoś coś napisał na kołowrotku, to wybacz.
Vanford, jak i to Spro, są niby dedykowane pod spinna. I co z tego?
Dam Ci odwrotny przykład: szczupaka 105 cm wyjąłem spinnem-wklejką do 30 g i kręciołkiem Shimano aero feeder 4000 z pletką, bo akurat takiego sobie podpiąłem. Fakt, łowiliśmy z łajby, ale sprzęt nawet nie pryknął 
Dokładnie, zaciera się już ta różnica pomiędzy kołowrotkami do feedera, jak i do spina. Bartek ostatnio też ultegre polecał. Nie myślałeś o niej? Vanford mnie zauroczył, mam wielkość 2500.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mav3rick napisał:
47 minut temu, Linek727 napisał:
[mention=2]Grendziu[/mention], jak ja miałbym patrzeć, że ktoś coś napisał na kołowrotku, to wybacz.
Vanford, jak i to Spro, są niby dedykowane pod spinna. I co z tego?
Dam Ci odwrotny przykład: szczupaka 105 cm wyjąłem spinnem-wklejką do 30 g i kręciołkiem Shimano aero feeder 4000 z pletką, bo akurat takiego sobie podpiąłem. Fakt, łowiliśmy z łajby, ale sprzęt nawet nie pryknął emoji1.png

Dokładnie, zaciera się już ta różnica pomiędzy kołowrotkami do feedera, jak i do spina. Bartek ostatnio też ultegre polecał. Nie myślałeś o niej? Vanford mnie zauroczył, mam wielkość 2500.

 

33 minuty temu, mav3rick napisał:
48 minut temu, Linek727 napisał:
[mention=2]Grendziu[/mention], jak ja miałbym patrzeć, że ktoś coś napisał na kołowrotku, to wybacz.
Vanford, jak i to Spro, są niby dedykowane pod spinna. I co z tego?
Dam Ci odwrotny przykład: szczupaka 105 cm wyjąłem spinnem-wklejką do 30 g i kręciołkiem Shimano aero feeder 4000 z pletką, bo akurat takiego sobie podpiąłem. Fakt, łowiliśmy z łajby, ale sprzęt nawet nie pryknął emoji1.png

Dokładnie, zaciera się już ta różnica pomiędzy kołowrotkami do feedera, jak i do spina. Bartek ostatnio też ultegre polecał. Nie myślałeś o niej? Vanford mnie zauroczył, mam wielkość 2500.

Myślałem, ale nie było w sklepie. Zresztą Ultegra 4000 i pewien kijek to i tak mój plan zakupowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...