Skocz do zawartości

Kołowrotek do lekkiego spininngu


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Kotwic napisał:

- przynęty niewielkie, chcę się nastawić na woblerki 2-3 cm i niewielkie gumki, czasem obrotówka nr 0 lub 1.
- żyłka w granicach 0,15-0,18 mm,
- odległość łowienia, to 10-20 m, przy głębokości 0,5-3 m,

Chopy przeczytajcie jeszcze raz.

Żadne  2000?!

1000 jak byk :grin-min:

Płytka woda, bliskie łowienie, przynęty to kurduple, więc po co 2000? Żeby był cięższy i weszło więcej niepotrzebnej linki?

@Kotwic nie słuchaj ich po piszą większe głupoty jak ja :grin-min:

Widać nigdy nie mieli kołowrotka 1000 i strugają wariata :grin-min: a ja posiadam od wielu lat wspaniałego Biomastera 1000, który łowi ryby jakich nie powinien i daje radę. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy przeczytajcie jeszcze raz.
Żadne  2000?!
1000 jak byk :grin-min:
Płytka woda, bliskie łowienie, przynęty to kurduple, więc po co 2000? Żeby był cięższy i weszło więcej niepotrzebnej linki?
[mention=10]Kotwic[/mention] nie słuchaj ich po piszą większe głupoty jak ja :grin-min:
Widać nigdy nie mieli kołowrotka 1000 i strugają wariata :grin-min: a ja posiadam od wielu lat wspaniałego Biomastera 1000, który łowi ryby jakich nie powinien i daje radę. 
Zacznij jeszcze nogami tupać
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hotpoint napisał:

posiadam od wielu lat wspaniałego Biomastera 1000, który łowi ryby jakich nie powinien

To jaki ma zapach i kolor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mav3rick napisał:

Zacznij jeszcze nogami tupać emoji16.png

Zaraz rozj###e monitor :grin-min:

3 minuty temu, ArekH napisał:

To jaki ma zapach i kolor??

Zasadniczo srebrny i śmierdzi szczupakami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, bez urazy. Ale przedstawiasz subiektywne przyzwyczajenia które na pewno nie są złe. Ale może nie każdy lubi kręcić szpulką na nici. Warto to uwzględnić. Dla mnie osobiście, kołowrotek musi ważyć. Nie szukam lekkich i tak wiem, ma się to nijak do spina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

Adrian, bez urazy. Ale przedstawiasz subiektywne przyzwyczajenia które na pewno nie są złe. Ale może nie każdy lubi kręcić szpulką na nici. Warto to uwzględnić. Dla mnie osobiście, kołowrotek musi ważyć. Nie szukam lekkich i tak wiem, ma się to nijak do spina. 

Arkadijo... ty mi tu! :grin-min:

Jak mi się wydaje kołowrotek powinien być dobrany do zastosowania, więc skoro wymagania są określone, to po co zakładać betoniarkę z 3 km linki 0.30 :grin-min: do krótkiego, lekkiego kija.

@Kotwic bierz Penn Slammer III 10500, będzie ciężki, mocny i będziesz miał zapas :grin-min: i obcykasz nim wszystkie kije jakie kiedykolwiek będzisz jeszcze posiadał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadijo... ty mi tu! :grin-min:
Jak mi się wydaje kołowrotek powinien być dobrany do zastosowania, więc skoro wymagania są określone, to po co zakładać betoniarkę z 3 km linki 0.30 :grin-min: do krótkiego, lekkiego kija.
[mention=10]Kotwic[/mention] bierz Penn Slammer III 10500, będzie ciężki, mocny i będziesz miał zapas :grin-min: i obcykasz nim wszystkie kije jakie kiedykolwiek będzisz jeszcze posiadał 
Ty może od razu rozmiar 500? Przecież obecnie robione rozmiary 2000 to małe łupinki, a zapas mocy zawsze się przyda. Ale wiadomo Twoje najlepsze i jedyne właściwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mav3rick napisał:

może od razu rozmiar 500

Nie, 500 nie, bo nie mam :grin-min:

 

1 minutę temu, mav3rick napisał:

wiadomo Twoje najlepsze i jedyne właściwe

Dziękuję za uznanie :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hotpoint napisał:

@Kotwic bierz Penn Slammer III 10500, będzie ciężki, mocny i będziesz miał zapas :grin-min: i obcykasz nim wszystkie kije jakie kiedykolwiek będzisz jeszcze posiadał ?

I na hugo ten sarkazm. Dyskutujemy, czy kpimy z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Hotpoint napisał:

Chopy przeczytajcie jeszcze raz.

Żadne  2000?!

1000 jak byk :grin-min:

Płytka woda, bliskie łowienie, przynęty to kurduple, więc po co 2000? Żeby był cięższy i weszło więcej niepotrzebnej linki?

Niechętnie ale muszę to napisać, najbardziej Łysy w tym przypadku ma rację :P
Łowiłem tym kijem 2000 daje co prawda radę, ale 1000 jest lepszy wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...