Skocz do zawartości

Kołowrotek do lekkiego spininngu


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, ArekH napisał:

I na hugo ten sarkazm. Dyskutujemy, czy kpimy z siebie.

Arkadijo nie bądź mientki.

Trzeba umieć połączyć te dwie rzeczy :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Niechętnie ale muszę to napisać, najbardziej Łysy w tym przypadku ma rację :P
Łowiłem tym kijem 2000 daje co prawda radę, ale 1000 jest lepszy wg mnie.

No co Ty? :grin-min:

Chopy się obrażają, ale to co tu smaruję nie wynika z tego "co mi się wydaje", tylko z tego ile czasu łowiłem takimi i podobymi zestawami. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hotpoint napisał:

Chopy się obrażają,

Co ty mi tu imputujesz? Stwierdzam, że pomimo że dwóch łysych tak twierdzi, ktoś inny może mieć inne preferencje a ilość linki którą trzeba nawinąć mu totalnie lotto. Najsensowniej iść do sklepu, podpiąć kilka nawijaków i zdecydować co lepiej kij wyważa i leży w ręku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Adrian. Dyskusję podtrzymuję. Laik ze mnie co do spina, a przy feederze, taka szpulka to porażka. Nawet przy bolonce 5m. mi nie leżała i sprzedałem. ? Mało tu ostatnio tematów stricte wędkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2021 o 09:38, ArekH napisał:

Spoko Adrian.

Żadne spoko.

Jak się spotkamy to Ci oczy wydrapię :grin-min:

Arkadijo przyznasz sam, że nawet robiąc założenie, że jesteś niewidomy jest różnica między pałą 5 m a delikatnym kijkiem 2 m :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne spoko.
Jak się spotkamy to Ci oczy wydrapię :grin-min:
Arkadijo przyznasz sam, że nawet robiąc założenie, że jesteś niewidomy jest różnica między pałą 5 m a delikatnym kijkiem 2 m :grin-min:
Ty kozak, weź pod uwagę, że teraz wielkościowo 2000 go jak te Twoje wieloletnie "ściemano" 1000. Ja mam vanforda 2500 i w życiu bezpośrednie napisu bym nie powiedział, że to ten rozmiar, to mała skorupka. Więc zacznij oddychać, a nie sapać i rób termin z kawą na przyszły tydzień, wtedy prosto w oczy Ci powiem, żeś maruda i zgred
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mav3rick napisał:

Ty kozak, weź pod uwagę, że teraz wielkościowo 2000 go jak te Twoje wieloletnie "ściemano" 1000. Ja mam vanforda 2500 i w życiu bezpośrednie napisu bym nie powiedział, że to ten rozmiar, to mała skorupka. Więc zacznij oddychać, a nie sapać i rób termin z kawą na przyszły tydzień, wtedy prosto w oczy Ci powiem, żeś maruda i zgred emoji2957.png

Młody Ty zmień lekarza od oczu, bo ten Cię oszukuje :grin-min:

Masz wspaniałego Biomastera 1000 i aktualnego Penn Conflict II 1000..., no różnica po ch...u ?

IMG20210325112632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba.
Żarliwa dyskusja prawie jak nieszpory i dywagacje, czy 2000 jest mniejsze niż stary 1000. ?

Jak dorwę tych dwóch łysych i jednego seniora, to dopiero im pokażę ?.

Dzięki za porady i porównania, coś już mogę poczytać i poszukać.
Oczywiście niech dyskusja trwa i wpisujcie modele kołowrotka, który można dorzucić to moich wymagań.
Jeśli to coś uściśli, to chyba jak najmniejszy rozmiar, czyli 1000 będzie lżejszy. I wystarczy mi jedna szpula, bez zapasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...