Skocz do zawartości

Nazwa mojego kanału YT - Wasze propozycje


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ przemyślałem sobie, że imię i nazwisko w kanale wędkarskim na YT mało jest naprowadzające na treść takiego kanału postanowiłem zmienić jego nazwę. Na ten moment nazwałem go "Wędkarskie Patenty wg Grzes77", jednak nie do końca mi to pasuje. Może byście coś od siebie podpowiedzieli, nie obrażę się, jak będą "dziwne", tylko bez przesady :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Grendziu napisał:

Fishing by Grzes77 

Z tym że doktoratu z anglosaskiego nie miałem jak coś i nie wiem, czy bardziej nie powinno być :

Fishing witch Grzes77 ???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie i chwytliwe, taka powinna być nazwa. Coś w stylu fishing/wędkarstwo-skie abc gdzie abc to nazwa miejscowości czy cuś. 

 

Grześ fishing, Greg fishing, G fishing, GK fishing, wedkarstwo GK czy coś w tym stylu.

 

PS. Opanowujesz już ten program do obróbki? Weekend się zbliża, ja dotrzymuje słowa i już mam nawet muzykę :P 

Edytowane przez NPC
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

"Wędkarskie pomysły Grzes77"
"Wędkarskie porady, pomysły i wyprawy Grzes77"



 

Czym krócej tym lepiej.

Jeśli Grześ nie jest przywiązany do swego nicka ( czy imienia) w nazwie, to może po prostu : "Wędkuj z pomysłem".??

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym krócej tym lepiej.
Jeśli Grześ nie jest przywiązany do swego nicka ( czy imienia) w nazwie, to może po prostu : "Wędkuj z pomysłem".
Też tak myślę, ale sugerowałem się tym, że Grześ pewnie chciałby, by jego kanał kojarzył się z jego patentami.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Wędkarstwo "dla Ryb" ???

Pewnie by tak było, ale cudzysłów nie może być użyty w tytule ?

@NPC jeszcze nie przeglądałem tego programu, będę chciał w weekend, mimo iż pracuję w sobotę i niedzielę od 13 do 21, ale rano popatrzę, bo mam jeszcze materiał na 3 filmiki, z których jeden zrobić muszę, bo to jest vlog z mojego pierwszego wypadu z synem, 9-cio letnią chrześnicą i jej 7-mio letnim bratem. Dzieciaki były bardzo happy, więc muszę zmontować im pamiątkę :champagne-2010:

Co do nazwy, to macie koledzy rację, im krócej, tym lepiej, dlatego większość kanałów mimo, iż ma dłuższe nazwy np. Wędkarstwo Jedziemy na Ryby używa skrótu WJNR. @elvis z tym "pomysłem" w tytule dobrze pomyślał, a w modyfikacji @Tench_fan to całkiem źle nie wygląda, mogłoby być "Wędkarstwo z pomysłem" lub "Wędkowanie z pomysłem"

Jak macie coś jeszcze, to poproszę, bo może gdzieś w zakamarkach Waszych umysłów kryje się nazwa dla mojego kanału ?. Może być bez imienia, najlepiej dwuczłonowe :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...