Skocz do zawartości

Witam


Radar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radar siemano. Co u Ciebie? Wędka kupiona od Ciebie nadal mi służy ;) nie widziałem Cię kilka ładnych już lat. W sumie na forum bywam rzadko a z innego lat temu kilka sam zrezygnowałem po kolejnym już zlocie gdzie Cię już nie było.

W każdym bądź razie siemano ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Radar napisał:

Witam Was

To ja się zastanowię, czy jakiejś kary nie przewidzieć.
Dwa słowa ledwie. Brak kropki na końcu. Może Żyd, mason albo cyklista?
Na SiG rozgadany był, a tu jakoś tak ledwie.
Jest jeno szansa, że w wątkach się wykaże, a jak nie to ban. Za niewinność!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ostap napisał:

Radar siemano. Co u Ciebie? Wędka kupiona od Ciebie nadal mi służy ;) nie widziałem Cię kilka ładnych już lat. W sumie na forum bywam rzadko a z innego lat temu kilka sam zrezygnowałem po kolejnym już zlocie gdzie Cię już nie było.

W każdym bądź razie siemano ;)

Hejka.

Tez miałem dwu letnią przerwę. Wędkę kupiłem drugą taką samą i już nie sprzedaje ?

Zapisałem się do Stowarzyszenia Wolbórka i zobaczymy jak będzie.

Do tego pod ręka mam Batorówkę i jakoś się kręci.

„Górkę Ostapa” pamiętam i wspominam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Witaj na Forum gdzie nie tylko nie banują za odmienne zdanie ale i starają się dojść do konsensusu o ile się nie obraża użytkowników. Masz odmienne zdanie to super, jak uzasadnisz je racjonalnie to stanę po Twojej stronie nawet jak Junior Spammer zwany też Betonowym będzie się czepiał.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum autsajderów i banitów ?

2 godziny temu, NPC napisał:

Masz odmienne zdanie to super, jak uzasadnisz je racjonalnie to stanę po Twojej stronie nawet jak Junior Spammer zwany też Betonowym będzie się czepiał.

@NPC już po Tobie :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

 

 już po Tobie :grin-min:

Adres znasz, chono na gołe klaty będziemy łowić te szprotki z puszki :D Może czasem jakieś dorsze to pokażę Ci co potrafią Twoje maszyny jak nie leżą odłogiem i tylko zbierają kurz.
U mnie nie ma letko, nie ma to tamto :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...